gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pinhani - Ben Nasıl Büyük Adam Olucam

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Görmezdim önümü görmezdim Okudum yıllarca hep okudum Okumaktan boynumu büktüm yoruldum
    Bilmezdim adımı bilmezdim
    Aradım her şehirde aradım
    Koştum dere tepe aştım dolaştım
    Kimin uğruna....
    Ne uğruna.......
    Herkez köşesini kapmış,iyi ama
    Ben nası büyük adam olucam
    Bir tek seni bana çok gördü dünya
    İyiler bu savaşı kaybetmiş
    Peki ben nası büyük adam olucam
    Kötü olmak seni geri getirirmi acaba...
    Sevmezdim okulu sevmezdim
    Okudum yıllarca hep okudum
    Okumaktan boynumu büktüm yoruldum
    Bilmezdim oyunu bilmezdim
    Denedim her şekilde denedim
    Denemekle olmadı zaten yenildim
    Kimin uğruna......
    Ne uğruna.........
    Herkes köşesini kapmış,iyi ama
    Ben nası büyük adam olucam
    Bir tek seni bana çok gördü dünya
    İyiler bu savaşı kaybetmiş
    Peki ben nası büyük adam olucam
    Kötü olmak seni geri getirir mi acaba...

Ben nası büyük adam olucam... (x3)

Pinhani - Ben Nasıl Büyük Adam Olucam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğu Büyük Adam Yerine Koymak

Çocuğu Büyük Adam Yerine Koymak

Çocuğu büyük adam yerine koymak nasıl olacaktır. Evinize çok saygı ve sevgi duyduğunuz bir misafir gelse, siz ona nasıl davranırsınız? Özellikle çocuğunuza bu kişinin yanında nasıl muamele edersiniz? Bunu gözünüzün önüne getirin ve çocuğunuzu ciddiye alınız. Mesele bu kadar basittir. Böyle bir misafirinizi çocuk ile birlikte olduğunuz zaman hayalinizde baş köşeye oturtunuz, sanki o varmış...
  2. işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. dünyanın en büyük dilli adamı

dünyanın en büyük dilli adamı

dünyanın en büyük adamı dünyanın en büyük dilli adamı ve kadını dünyanınenbüyükadamı dünyaninenbüyükadami :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
  4. çocuğu büyük adam yerine koymak

çocuğu büyük adam yerine koymak

Çocuğu büyük adam yerine koymak nasıl olacaktır. :) Evinize çok saygı ve sevgi duyduğunuz bir misafir gelse, siz ona nasıl davranırsınız? Özellikle çocuğunuza bu kişinin yanında nasıl muamele edersiniz? Bunu gözünüzün önüne getirin ve çocuğunuzu ciddiye alınız. Mesele bu kadar basittir. Böyle bir misafirinizi çocuk ile birlikte olduğunuz zaman hayalinizde baş köşeye oturtunuz, sanki o varmış...
  5. Büyük ada nerdedir ? Büyük adaya nasıl gidilir ?

Büyük ada nerdedir ? Büyük adaya nasıl gidilir ?

büyük adaya nerden gidilir,büyük ada nerdedir,büyük adada gezilcek yerler,büyük adada nerde kalınır,büyük adaya vapur nerden kalkıyor,büyük ada hakkında bilgiler Şehirden uzaklaşmak için birçok farklı alternatifiniz var ama İstanbul'da trafikten kaçmak için tek yol adalara gitmek. Biz de Bostancı'dan ada vapuruna bindik ve Büyükada'ya doğru yola koyulduk. Ada vapurları, Bostancı, Sirkeci ve...

Sayfayı Paylaş