gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Pinhani - Beni Al Kucağına

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pinhani şarkı notaları pinhani beni al notaları beni al kucağına kucağına şarkısının geriye ne kalırdı yaşananları atsan Bugünüm yarın olsa , ya da hep yeni baştan Yaşamak ne güzel olur hiç başlamamışsan
    Geriye ne kalırdı yaşananları atsan
    Seni bir daha yaşamak isterim aslında

Beni al kucağına , elini belime sar
    Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar
    Beni al kucağına , elini belime sar
    Beni almadığın an ölürüm beni al

Biraz önce uyurken seni koynuma aldım
    Dudağından öperken uykudan uyandım
    Sana böyle uzakken seni bir daha sevdim
    Yanına gelebilsem bir daha dönmezdim

Beni al kucağına elini belime sar
    Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar
    Beni al kucağına elini belime sar
    Beni almadığın an ölürüm beni al...

Pinhani - Beni Al Kucağına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YAĞMUR ATACAN HAMİLE EŞİ PINAR'I EL ÜSTÜNDE TUTUYOR  Dört ay sonra kızını kucağına al

YAĞMUR ATACAN HAMİLE EŞİ PINAR'I EL ÜSTÜNDE TUTUYOR Dört ay sonra kızını kucağına al

ünlüler hamileliklerinde kaç kilo aldı pınar altuğ hamilelik fotoları pınar altuğ hamilelik fotoğrafları hamile türk ünlüler türk ünlülerin hamilelikleri 'SEN YORULMA BEN TAŞIRIM'' Dört ay sonra kızını kucağına alıp, anneliği tadacak olan Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan’a bir market alışverişi sonrasında, evlerine girerken objektiflere takıldı. Yağmur, poşetlerden birini taşımak isteyen...
  2. Ozan Doğulu 2. Çocuğunu Kucağına Aldı

Ozan Doğulu 2. Çocuğunu Kucağına Aldı

ozan doğulu ozan doğulu haberleri ozan doğulu baba oldu Ünlü müzisyen kardeşlerden Ozan Doğulu yeniden baba oldu melekler :) Bebeğe sağlıklı ve uzun bir ömür ve aileye mutluluklar diledikten sonra haberimize geçiyoruz.. Ozan Doğulu ikinci kez baba oldu. Ünlü müzisyen, bu mutlu haberi ve ikinci bebeğinin ismini twitter’dan duyurdu.
  3. 6. Kuşak Torununu Kucağına Aldı!!!

6. Kuşak Torununu Kucağına Aldı!!!

6. Kuşak Torununu Kucağına Aldı!!!! Evlendikten sonra 16 yaşında ilk çocuğunu doğuran 111 yaşındaki kadın, altıncı kuşak torunuyla, Anneler Günü öncesi kameralara poz verdi. Yaşlı kadın ve en küçük torunla birlikte, kızları ve diğer torunlar da kameralara gülümsedi. ABD’nin Virginia eyaletinde yaşayan 111 yaşındaki Mollie Wood, 6. nesil torununu kucağına aldı. En küçük torununu, kucağını...
  4. Esra Erol Kucağında Oğlu İle Ödül Aldı.....

Esra Erol Kucağında Oğlu İle Ödül Aldı.....

Esra Erol Oğlu Esra Erol Altın Kelebek Esra Erolu tanımayanınız yoktur herhalde meleklerim...Oğlunu doğurdu şimdi büyütmüş de programlara çıkarır olmuş...:) Daha öncede biliyorsunuz ki kendi sunuculuğunu yaptığı Evlen Benimle programına canlı canlı çıkarmıştı oğlunu...Altın Kelebek ödülü almaya hak kazanan Esra Erol oğluyla birlikte sahneye çıktı ve ödülünü oğluyla birlikte aldı.... Haberin...
  5. Niran Ünsal 4.Bebeğini Kucağına Aldı

Niran Ünsal 4.Bebeğini Kucağına Aldı

niran ünsal, niran ünsal haberleri, niran ünsal 4.çocuğu Sevgili melekler, şarkıcı Niran Ünsal geçtiğimiz gece 4.kez anne oldu. İbrahim Gugu ile olan evliliğinden 4.kez anne olan Ünsal'ın bebeği kız. Adı Bera konulan bebek, 1 kilo 920 gr. ağırlığında ve boyu 43 cm. 2 gün kuvözde kalacak “Bera” bebek, Dr. Teksen Çamlıbel tarafından gerçekleştirilen sezaryen operasyonuyla dünyaya geldi. Biz de...

Sayfayı Paylaş