gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Pinhani - Bugünüm Yarın Olsa

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bugünüm yarın olsa tab bugünüm yarın olsa akor pinhani notaları Bugünüm yarın olsa, ya da hep yeni baştan Yaşamak ne güzel olur hiç başlamamışsan
    Geriye ne kalırdı yaşananları atsan
    Seni bir daha yaşamak isterim aslında

Beni al kucağına, elini belime sar
    Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar
    Beni al kucağına, elimi beline sar
    Beni almadığın an ölürüm beni al

Biraz önce uyurken seni koynuma aldım
    Dudağından öperken uykudan uyandın
    Sana böyle uzakken seni bir daha sevdim
    Yanına gelebilsem bir daha dönmezdim ...

Beni al kucağına, elini belime sar
    Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar
    Beni al kucağına, elimi beline sar
    Beni almadığın an ölürüm beni al

Beni al kucağına, üşürüm sabaha kadar x2

Pinhani - Bugünüm Yarın Olsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Yalandan Da Olsa

Pinhani - Yalandan Da Olsa

Belki durup dururken yanına gelince Söylediklerimi anlamsız buldun Oysa vakit yoktu ama sen haklıydın Çünkü böyle şeyler aceleye gelmezdi Yalandan da olsa ne güzel güldün o akşam bana.. Belki tanışmak zor iyi anlaşmak zor Peki görüşmek çok mu kolaydı? Çok kısa bir zamanda belki birazda zorla Bence gayet iyide anlaştık Yalandan da olsa ne güzel güldün o akşam bana Yalandan da olsa ne...
  2. pinhani -yalandan da olsa-akor

pinhani -yalandan da olsa-akor

pinhani yalandan da olsa notaları pinhani belki durup dururken akor ne güzel güldün notaları belki durup dururken yanına gelince akor ne güzel güldün Am Em belki durup dururken yanına gelince F C E söylediklerimi anlamsız buldun Am Em oysa vakit yoktu ama sen haklıydın F C E F çünkü böyle şeyler...
  3. Bir Yarim Olsun İsterdim...

Bir Yarim Olsun İsterdim...

bir yarim olsun isterdim akor bir yarim olsun isterdim Ablalarım konu başlığından da anlaşıldığı gibi "...bir yarim olsun isterdim..." sözünün devamını getiricez... örn:Bir yarim olsun isterdim gözleri yeşil olsun
  4. kızlar oğluşum pişik oldu yardım

kızlar oğluşum pişik oldu yardım

slm kızlar benim oğluşum pişik oldu hiç olmamıştı ilk defa oldu cikonun kremini kullanıyorum ama sizlerin bildiği varmı daha çabuk geçiren veya yapmamm gereken varsa yazarsanız sevinirim
  5. Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Evet arkadaşlar ben bakıp incelemekten tabiri caizse resmen şaşı oldum gözlerim döndü hahaha sıra sizde bakalım siz ne kadar dayanabileceksiniz:D:Dnanik Aşağıda ki resime iyi bakmanızı istiyorum. İlk gördüğünüz kişi sayısı 12 olacaktır. 10 saniyede sonra adamlar ortadan kesilip yerleri değişince sayıları 13 oluyor sonra 12 sonra 13 daha sonra 12,daha sonra 13.... diye devam ediyor!!! hadi...

Sayfayı Paylaş