gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Pinhani - Çok Da Umrumda

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pinhani umrumda değil hayat boş elde var sıfır hiç bişey yok yine yalnızım
    bir tek ben varım etrafımda
    hiç kimse yok ki başka

oysa alışmıştım sana görmeyi
    hergün seni başka başka
    nerdesin bilmiyorum ve seni hiç özlemiyorum

bugün uzaksın bana
    çok da umrumda
    ağlıyorum sanma
    sakın ha üzülme benim adıma
    bu da fazla koyar bana(2)

yoldan geçen herkesin aklına
    takılırsın ah bi sana baksa
    başka ne istersinki sen bundan daha fazla

evet hoşsun güzelsin ama
    sadece bunlar yetmezki bana
    nerdesin bilmiyorum ama
    seni hiç istemiyorum

bugün uzaksın bana
    çok da umrumda
    ağlıyorum sanma
    sakın ha üzülme benim adıma
    bu da fazla koyar bana(5)

Pinhani - Çok Da Umrumda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Yıldızlar

Pinhani - Yıldızlar

Gökyüzünde ne çok yıldız var biri parlak biri ürkek biri yalnız diğeri sanki burda içimizde ne çok hırsız var biri aldı beni götürdü, sonra sattı, hem de yok pahasına Ah şu hırsızlar her gece rüyamda senin kılığında dolaşırlar Ah karanlıklar seni benden, seni dünden, seni gerçeklerden korurlar
  2. Pinhani - Yalandan Da Olsa

Pinhani - Yalandan Da Olsa

Belki durup dururken yanına gelince Söylediklerimi anlamsız buldun Oysa vakit yoktu ama sen haklıydın Çünkü böyle şeyler aceleye gelmezdi Yalandan da olsa ne güzel güldün o akşam bana.. Belki tanışmak zor iyi anlaşmak zor Peki görüşmek çok mu kolaydı? Çok kısa bir zamanda belki birazda zorla Bence gayet iyide anlaştık Yalandan da olsa ne güzel güldün o akşam bana Yalandan da olsa ne...
  3. Pinhani - Unutuldular

Pinhani - Unutuldular

Su verdiğin çiçekler,küçük bahçemi süsler Şimdi bütün güller susuz ve kimsesiz Seni beklemekten Seni özlemekten,Bu halimiz.. İnandıgın masallar birer şarkı oldular Sana imkansızlıkları unutturdular Şimdi yarım kaldılar Sen gidince Unutuldular Unutuldular.. Masamdaki resimler bir eski filme döndüler Hergün aynı sahneler İçinde kendimiz.. Küçük mutluluklar Çok eski hatıralar,içindeyiz.....
  4. Pinhani - Sınıf

Pinhani - Sınıf

herkes aynı hayatta kendini bişey sanma ne kadar çok bilirsen o kadar bela başa sen bilirsin aslında aklımdan geçenleri zaman herşeyi çözer şu beklemek olmasa gözlerimi açsam da sen çıksan karşıma gel beni azad et kayboldum karanlıkta ben bizi unutmam gitmek yakışmaz bana yolcuyuz hayatta sen gel otur yanıma x 2
  5. pinhani -yalandan da olsa-akor

pinhani -yalandan da olsa-akor

pinhani yalandan da olsa notaları pinhani belki durup dururken akor ne güzel güldün notaları belki durup dururken yanına gelince akor ne güzel güldün Am Em belki durup dururken yanına gelince F C E söylediklerimi anlamsız buldun Am Em oysa vakit yoktu ama sen haklıydın F C E F çünkü böyle şeyler...

Sayfayı Paylaş