gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Pinhani - Dön Bak Dünyaya

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yalnız kaldıysan , kalkıp pencerenden bir bak Güneş açmış mı , yağmur düşmüş mü Dön bak dünyaya

Herkes gitmişse , sakince arkana dön bir bak
    Dostun kalmış mı , aşkın solmuş mu
    Dön bak dünyaya , dön bak dünyaya

Bir sonbahar kadar yalnız , bir kış kadar savunmasız
    Ya da ilkbaharsan , yolun başındaysan

Asla vazgeçme , kalkıp da pencerenden bir bak
    Güneş açmış mı , yağmur düşmüş mü
    Dön bak dünyaya

Pinhani - Dön Bak Dünyaya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyaya bir de tepeden bakın

Dünyaya bir de tepeden bakın

Helikopterden çekilen bu fotoğraflar, farklı bir açının herşeyi nasıl değiştirdiğini gözler önüne seriyor...
  2. Dünyaya birde buradan bakın

Dünyaya birde buradan bakın

dünyaya 10 milyon ışık yılı uzaktan bakmayı ister misiniz? resimler
  3. dünyayı küçültürsek bakın ne olur?

dünyayı küçültürsek bakın ne olur?

Eğer dünyâmızı, oranlarını değiştirmeden 100 kişilik küçük bir kasaba boyutuna düşürebilseydik ne olurdu? 57 kişi Asya'lı 21 kişi Avrupa'lı 14 kişi Amerika'lı 8 kişi Afrika'lı 52 kadın, 48 erkek 30 beyaz renkli, 70 diğer renklerden 30 Hıristiyan, 70 diğer dinlerden Ve... 80 kişi standartların altında evlerde yaşardı. 70 kişi okuma yazma bilmezdi. 50 kişi kötü beslenirdi. 1 kişi doğmak üzere,...
  4. Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Meleklerim bu sayfayi cok ilginc buldum. Ve acikcasi cokta Duygulandim sonunda :uhu: Sizinle paylasmak istedim... eee artik sizde rep verirsiniz bana demi :utan: yupis byEFSaNE
  5. Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Dünyaya Bir de Böyle Bakın

Dünya üzerinde bizim görmediğimiz ,bilmediğimiz o kadar güzel ilginç yerler varki meleklerim ,biz sadece resimlerine bakmakla kalıyoruz çoğu zaman.Gerçekliğine hiç inanamayacağıız bu resimler de bizim dünyamıza ait kareler. ABD Jeoloji Araştırmaları Enstitüsü'nün çekip yayınladığı bu fotoğraflar,ilk bakışta tuvale püskürtülmüş boyalarla yapılan resimlere benzesede tamamı gerçek.Landsat 5 ve...

Sayfayı Paylaş