gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Pinhani - Hele Bir Gel

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

içinden geleni söyle,kalırsa yazık olur hayata küsüverirsin,hüzünler seni bulur birşeyler yapabilirsem güzel gözlerin için
    başından geçeni anlat, masaldır benim için

hele bi gel, uzaklar sana gelir
    sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir
    hep seni bulur, uzun zor sıkıcı günler
    yazık olur, hadi gel kurtar bizi

hele bi gel, uzaklar sana gelir
    sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir
    hep seni bulur, uzun zor sıkıcı günler
    yazık olur, hadi gel kurtar biziiii...

Pinhani - Hele Bir Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Bir Anda

Pinhani - Bir Anda

hımmm hımmm içimde bi şey var bu akşam beyazlar karardı bir anda sen orda benim çok dışımda uzaklar çoğaldı bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda bi anda hımmmm hımmmm hımmmm hımmmm emekler aş olmaz kalırsa hayattan bıkarsın bi anda sen orda bugün çok uzakta
  2. biri gelsin biri gitsin ohhhh

biri gelsin biri gitsin ohhhh

ohhhh playboy bu çocuk götür oğlum götür.... kadınlar erkeklerin elinin kiri zaten =(( DENİZ BOĞAZ'DA, FATOŞ YATAKTA! EFE ÖNBİLGİN, KISA BİR SÜRE BİRLİKTE OLDUĞU FATOŞ SEĞMEN’İ BIRAKIP DENİZ AKKAYA’YA DÖNDÜ. FATOŞ, BU NEDENLE SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ.. Deniz Akkaya ile birlikteyken birkaç gün Fatoş Seğmen’le gönül eğlendiren Efe Önbilgin, Deniz’e ihanet ettiği için pişman oldu. Önbilgin,...
  3. Gülşen-Bir An Gel

Gülşen-Bir An Gel

Gülşen-Bir An Gel Gittiğin uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orada Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çıkta Didişmelerden gocunmam, alkışlarım şak şak Aç bilaç dönmesini de bilirim...

Sayfayı Paylaş