gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pinhani Kaçsam Gitsem Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pinhani Kaçsam Gitsem Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen duyun sesimi verin bana Pinhani Kaçsam Gitsem Şarkı Sözlerini

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pinhani Kaçsam Gitsem Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte size Pinhani Kaçsam Gitsem Sözleri

İşte size Pinhani Kaçsam Gitsem Sözleri

Pinhani Kaçsam Gitsem Sözleri Pinhani Kaçsam Gitsem Şarkı Sözleri Merhaba Melek'ler ve Pinhani hayranı olan misafirler, sizler için Pinhani'nin Kaçsam Gitsem adlı şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıma açıyoruz. Aklımdan geçen bir yol varmıdır O yol nerde ben nerdeyim hiç bilmemki Yolumdan giden bir kul varmıdır Yalnız bir göçse bu ben bu yoldan gidememki Üstümden geçen bir yel...
  2. Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri ile bu sayfayı coşturmanızı bekliyorum bütün Zerrin Özer hayranları ve giden gitti diyen sevgilisi gidenler sizleri bu sayfaya bekliyorum ve site yönetiminden de şarkının sözlerini rica ediyorum :)
  3. Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı sözleri Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkı Sözü Son dönemde Oses Türkiye yarışmasında ki jüri üyeliğiyle konuşulan Murat Boz'un seslendirdiği Kalamam Arkadaş Git şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Kalamam Arkadaş Git Aşkla senin arana ne girdi ne dersin Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin Tanıyamadım bu yeni seni ben...
  4. Bi git bakalım şarkı sözü mustafa sandaldan

Bi git bakalım şarkı sözü mustafa sandaldan

Slm, Mustafa Sandal hayranıyım, yeni albümünden Bi Git Bakalım şarkısının sözlerini istiyorum
  5. Nükhet Duru 'dan Gitti de Gitti Şarkı Sözleri Burada

Nükhet Duru 'dan Gitti de Gitti Şarkı Sözleri Burada

Bu konu; Nükhet Duru Gitti de Gitti şarkı sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 70li ve 80li yılların unutulmaz seslerinden Nükhet Duru, büyük usta Orhan Gencebay 'ın ünlü seslere okuttuğu parçalarının toplandığı albümde de yerini aldı. Nükhet Duru bu albümde Gencebay 'ın Gitti de Gitti adlı parçasını seslendirdi. Biz de bu sayfamızda her iki değerli ismi buradan...

Sayfayı Paylaş