gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

pinhani -yalandan da olsa-akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pinhani yalandan da olsa notaları pinhani belki durup dururken akor ne güzel güldün notaları belki durup dururken yanına gelince akor ne güzel güldün Am Em belki durup dururken yanına gelince
    F C E
    söylediklerimi anlamsız buldun
    Am Em
    oysa vakit yoktu ama sen haklıydın
    F C E F
    çünkü böyle şeyler aceleye gelmezdi

G F
    yalandan da olsa
    G Am
    ne güzel güldün o akşam bana

Am Em
    belki tanışmak zor iyi anlaşmak zor
    F C E
    peki görüşmek çok mu kolaydı
    Am Em
    çok kısa bir zamanda belki biraz da zorla
    F C E F
    bence gayet iyi de anlaştık

G F
    yalandan da olsa
    G Am

ne güzel güldün o akşam bana

pinhani -yalandan da olsa-akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damla Doğumgünün Kutlu Olsun

Damla Doğumgünün Kutlu Olsun

:birthday: Damla, Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllara inşallah :birthday:
  2. Pinhani - Çok Da Umrumda

Pinhani - Çok Da Umrumda

pinhani umrumda değil hayat boş elde var sıfır hiç bişey yok yine yalnızım bir tek ben varım etrafımda hiç kimse yok ki başka oysa alışmıştım sana görmeyi hergün seni başka başka nerdesin bilmiyorum ve seni hiç özlemiyorum bugün uzaksın bana çok da umrumda ağlıyorum sanma sakın ha üzülme benim adıma bu da fazla koyar bana(2) yoldan geçen herkesin aklına takılırsın ah bi sana baksa başka ne...
  3. Pinhani - Bugünüm Yarın Olsa

Pinhani - Bugünüm Yarın Olsa

bugünüm yarın olsa tab bugünüm yarın olsa akor pinhani notaları Bugünüm yarın olsa, ya da hep yeni baştan Yaşamak ne güzel olur hiç başlamamışsan Geriye ne kalırdı yaşananları atsan Seni bir daha yaşamak isterim aslında Beni al kucağına, elini belime sar Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar Beni al kucağına, elimi beline sar Beni almadığın an ölürüm beni al Biraz önce uyurken seni...
  4. Kargo - YıLdızLarın ALtın da (akor)

Kargo - YıLdızLarın ALtın da (akor)

kargo yıldızların altında akor yıldızların altında akor yildizlarin altinda benim gönlüm sarhoştur benim gönlüm sarhoştur Am Dm Am Dm Am Benim gönlüm sarhoştur yıldızların altında Dm Am E Am Sevişmek ah ne hoştur yıldızların altında ( Am Dm Am ) ( Yanmam gönül yansa da ecel beni alsa da ) A (...
  5. Pinhani - Sınıf (akor)

Pinhani - Sınıf (akor)

Em F Herkes ayni hayatta F G Kendini birsey sanma G F Ne kadar çok bilirsen F Em O kadar bela basa Em F Sen bilirsin aslinda F G Aklimdan geçenleri G F Zaman herseyi çözer F Em Su beklemek olmasa Am Dm Gözlerimi açsam da Am Em Sen çiksan karsima Gel beni azat et Dm Am Kayboldum karanlikta F Ben bizi unutmam G Em Gitmek yakismaz bana F Yolcuyuz hayatta Dm Em Sen gel otur yanima

Sayfayı Paylaş