gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Pinhani - Yalandan Da Olsa

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Belki durup dururken yanına gelince Söylediklerimi anlamsız buldun Oysa vakit yoktu ama sen haklıydın
    Çünkü böyle şeyler aceleye gelmezdi

Yalandan da olsa ne güzel güldün o akşam bana..

Belki tanışmak zor iyi anlaşmak zor
    Peki görüşmek çok mu kolaydı?
    Çok kısa bir zamanda belki birazda zorla
    Bence gayet iyide anlaştık

Yalandan da olsa ne güzel güldün o akşam bana
    Yalandan da olsa ne güzel güldün o akşam bana...

Pinhani - Yalandan Da Olsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damla Doğumgünün Kutlu Olsun

Damla Doğumgünün Kutlu Olsun

:birthday: Damla, Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllara inşallah :birthday:
  2. bekar olsak da mutluyuz

bekar olsak da mutluyuz

"Binbir Gece" dizisinin Şehrezat'ı Bergüzar Korel ile balet sevgilisi Tan Sağtürk'ün aşkı tüm hızıyla devam ediyor. Önceki akşam Nişantaşı’nda bir mekanda dan yemek çıkışı objektiflere yakalanan sevgililerin keyfine diyecek yoktu. Liseli aşıklar misali el ele poz veren Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk, evlilik sorusuna "Her seferinde bu soru bize soruluyor. Biz böyle de çok...
  3. Pinhani - Çok Da Umrumda

Pinhani - Çok Da Umrumda

pinhani umrumda değil hayat boş elde var sıfır hiç bişey yok yine yalnızım bir tek ben varım etrafımda hiç kimse yok ki başka oysa alışmıştım sana görmeyi hergün seni başka başka nerdesin bilmiyorum ve seni hiç özlemiyorum bugün uzaksın bana çok da umrumda ağlıyorum sanma sakın ha üzülme benim adıma bu da fazla koyar bana(2) yoldan geçen herkesin aklına takılırsın ah bi sana baksa başka ne...
  4. Pinhani - Bugünüm Yarın Olsa

Pinhani - Bugünüm Yarın Olsa

bugünüm yarın olsa tab bugünüm yarın olsa akor pinhani notaları Bugünüm yarın olsa, ya da hep yeni baştan Yaşamak ne güzel olur hiç başlamamışsan Geriye ne kalırdı yaşananları atsan Seni bir daha yaşamak isterim aslında Beni al kucağına, elini belime sar Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar Beni al kucağına, elimi beline sar Beni almadığın an ölürüm beni al Biraz önce uyurken seni...
  5. Eurovision da dördüncü olduk

Eurovision da dördüncü olduk

Beklenen gün geldi ve sonucunda 4. olduk aslında 1.lik bizim hakkımızdı ama oylama sisteminde herkes kendi komşu ülkesine puan verdi ama yinede bunada şükür güzel bir konumdayız yinede..... şimdi sevgili meleklerim işte eurovision gecesi ile ilgili bütün haberler burada....... HADİSE DÖRDÜNCÜ OLDU! NORVEÇ'İN AÇIK ARA BİRİNCİ OLDUĞU EUROVİSİON 2009 ŞARKI YARIŞMASINDA HADİSE AZERBAYCAN'IN...

Sayfayı Paylaş