gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pinhani - Yıldızlar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gökyüzünde ne çok yıldız var
    biri parlak biri ürkek biri yalnız diğeri sanki burda
    içimizde ne çok hırsız var
    biri aldı beni götürdü, sonra sattı, hem de yok pahasına

Ah şu hırsızlar
    her gece rüyamda senin kılığında dolaşırlar
    Ah karanlıklar
    seni benden, seni dünden, seni gerçeklerden korurlar

Pinhani - Yıldızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Unutuldular

Pinhani - Unutuldular

Su verdiğin çiçekler,küçük bahçemi süsler Şimdi bütün güller susuz ve kimsesiz Seni beklemekten Seni özlemekten,Bu halimiz.. İnandıgın masallar birer şarkı oldular Sana imkansızlıkları unutturdular Şimdi yarım kaldılar Sen gidince Unutuldular Unutuldular.. Masamdaki resimler bir eski filme döndüler Hergün aynı sahneler İçinde kendimiz.. Küçük mutluluklar Çok eski hatıralar,içindeyiz.....
  2. Pinhani - Sınıf

Pinhani - Sınıf

herkes aynı hayatta kendini bişey sanma ne kadar çok bilirsen o kadar bela başa sen bilirsin aslında aklımdan geçenleri zaman herşeyi çözer şu beklemek olmasa gözlerimi açsam da sen çıksan karşıma gel beni azad et kayboldum karanlıkta ben bizi unutmam gitmek yakışmaz bana yolcuyuz hayatta sen gel otur yanıma x 2
  3. Pinhani - İstanbul'da

Pinhani - İstanbul'da

yol kenarında oynayan çocuklar gibi topum kaçtı bugün yola evin önünde sulanmayan çiçekler gibi başım düştü saksıma istanbulda kimim var , kimin için bu toz duman istanbulda neyim var , ne kaldı ki kalabalıktan kaçamayıp da saklanan kedicikler gibi sığındım senin sıcaklığına sevemiyorsan istanbulu benim gibi kaçalım yine bozkırlara istanbulda kimim var , kimin için bu toz duman istanbulda...
  4. PiNHaNi resimleri

PiNHaNi resimleri

Akın Eldes Sinan Kaynakcı Zeynep Eylül Üçer Hami Ünlü
  5. Pinhani  konseri

Pinhani konseri

19 mayıs pinhani konseri Pinhani konseri, nerededir, tarihi, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sevdiğim bir gruptur benimde. Konsere gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Pinhani Mekan: Bizimkent Sitesi Karşısı Etkinlik Çadırı – Beylikdüzü / İstanbul Tarih: 19 Mayıs 2011 Perşembe 20:00

Sayfayı Paylaş