gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pirana balığı insan parçalayabilirmi sizce?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Piranaların et yediğini biliyoruz melekler,filmlerde de görüyoruz insanları yiyor falan,bu gerçek mi acaba? yoksa bizi mi kandırıyorlar :))

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

pirana balığı insan parçalayabilirmi sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Piraye (akor)

Kazım Koyuncu - Piraye (akor)

piraye akor piraye nota Em G Am F g-em Bulutlar geçiyor haberlerle yüklü ağır Am G F G F Em Buruşuyor hala gelmeyen mektubun avucumda Am G F Em Yürek kirpiklerin ucunda Em G Benim bağırasım gelir Am G F G Em Piraye piraye piraye diye
  2. İnsan modundaki balıklar

İnsan modundaki balıklar

Balıklar insan gibi yaşamaya kalkarsa neler olur...Ben çok beğendim...Balıklar çok tatlııı:deli:
  3. Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?.. Herkes pişmandır hayatta. Ömrünü heder eden de pişmandır, kendisini bir hiç uğruna tüketen de pişmandır. Fani hayatı baki zanneden de pişmandır, öfkesinin esiri olan da pişmandır. Fakat hayatının en küçük anını dahi israf etmeyen de pişmandır. Şükreden de pişmandır, sabreden de… Bilende pişmandır bilmeyen de… Birincidekiler,...
  4. Pirana İnsan Yer mi?

Pirana İnsan Yer mi?

pirana balığı, insan yer mi, doğru mu, bilinmeyen gerçekler, parçalar mı, ile ilgili bilgiler burada melekler Konusu pirana balığı olan filmlerde hep görürüz melekler :) Piranalar suya düşen hiçbir insanı kaçırmaz yerler,hem de saniyeler içinde :S Acaba diyordum abartıyorlar mı? Derken aşağıda ki makaleye rastladım ve sizinle paylaşmak istedim :) Katil ruhlu doyumsuz ve kana...

Sayfayı Paylaş