gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Pırıl Pırıl Parlayan Saçlar İçin Serum Tarifi!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saçları parlatan serum, saç bakım serumu, saçlar için serum tarifi

Sevgili melekler, kadınlar özen gösterdikleri saçlarına türlü türlü bakım uygularlar. Bunun için saçları tanımak, ne tür uygulamaların doğru olduğuna emin olmak gerekir. Saçlara zararı olmayacak uygulamaların başında bitkisel yağlar gelir.

Eğer saçlarınızın mat olmasından şikayetçiyseniz ve ünlü yıldızların ekranlardan gördüğünüz saçları gibi ışıl ışıl saçlara sahip olmak isterseniz, aşağıda paylaşacağımız saçlara parlaklık veren serum tarifini uygulayabilirsiniz...

saçlar.png

Pırıl Pırıl Parlayan Saçlar İçin Serum Tarifi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pırıl Pırıl saçlar için 10 pratik yöntem

Pırıl Pırıl saçlar için 10 pratik yöntem

saç kabarmasını önleyen ürünler pırıl pırıl saçlar için saçlar saçların kabarmaması için doğal yöntemler saçın kabarmasını önleyen ürünler Pırıl pırıl sağlıklı saçlara saçlara sahip olmak çokta zor değil...Doğal yollarla saçınızı istediğiniz gibi parlak hale getirebilirsiniz.. İşte 10 pratik yöntemle nasıl parlak saçlara sahip olabileceğinizin cevabı :tik: 1. Doğallıktan yana olun...
  2. saçlarım pırıl pırıl parlasın istiyorum ama nasıl ?

saçlarım pırıl pırıl parlasın istiyorum ama nasıl ?

Melekler benim derdim saçlarım.O reklamlarda çıkan kızlar gibi pırıl pırıl parlasın istiyorum ama ne yaptıysam olmuyor. Sizde var mı bir püf noktası bu işin ?
  3. Lavaboyu Pırıl Pırıl Yapmak İçin İpuçları

Lavaboyu Pırıl Pırıl Yapmak İçin İpuçları

Bu sayfa; Lavaboyu Pırıl Pırıl Yapmak İçin İpuçları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük el ve yüz temizliğimiz için kullandığımız lavaboların hijyeni son derece önemlidir. Dışardan eve ilk girdiğimizde uğradığımız lavaboların her zaman temiz olması bir hijyen kuralıdır. Bu amaçla lavabo temizliği sık sık yapılmalı ve diğer bir problem olan kireçlenmeye karşı özel ürünler...
  4. Pırıl Pırıl Bir Cilt İçin!

Pırıl Pırıl Bir Cilt İçin!

Pırıl Pırıl Bir Cilt İçin! Sağlıklı bir cilde giden yol, sağlıklı beslenmeden geçiyor… *Yeterli miktarda su tüketin. Günde en az beş bardak su içmelisiniz. *Şekerli, tuzlu ve aşırı baharatlı yiyeceklerden ve hamur işlerinden kaçının. *Protein ve taze sebze, meyve ağırlıklı beslenin. *Fast food ve kızartma tarzı yiyeceklerden kaçının. *Günlük aldığınız kafein miktarını azaltın. *Ispanak,...

Sayfayı Paylaş