gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Pırlanta kalpli annelere=)

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar şahane gözüküyolar hamile olan pırlantalar daha güzel bi bakın yhuu

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok ilginç Hamile pırlantalar hamilelere çok yakışır hahaha

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Şu en sondaki kızla erkek yanyana yaa. Onu ben alayım :D Çok beğendim canım yaaa. :utan:
    Teşekküler paylaşımın için.

4. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hediyem olsun aSqimSin; ayıp ettin adresi postala sen bana hahaha hahaha

5. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ay çok tatlı bunlar yaaaa... [​IMG]

Pırlanta kalpli annelere=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pırlanta

Pırlanta

Elmas ve pırlanta gösteriş düşkünü, mağrur ve niteliksiz kadına, Elmas ve pırlanta yüzük takmak bu nitelikteki bir kadınla evlenmeye, Esmas ve pırlanta ile süslenmiş zinet eşyası erkek için üzüntüye, kadın için sevinç ve refaha delalet eder.İşinizde göstereceğiniz başarı:ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükseleceksiniz demektir. İşinizde göstereceğiniz başarı:ve yetenekleriniz sayesinde...
  2. taş kalpli!!!

taş kalpli!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kalpli Gif'ler

Kalpli Gif'ler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kalpli dantel

Kalpli dantel

Sevgili arkadaşlarım ben 2 tane dantel örneği buldum ama nerde nasıl kullanılır onu pek bilemicem:D ama örnekler çok güzel sizlerede göstermek istedim:)
  5. Kalpli takılar

Kalpli takılar

Kalpli takılar her zaman orijinaldir.... Hep moda ,hep şık... İşte kalpli takılardan seçmeler

Sayfayı Paylaş