Pis uyuz velet!!!!

sahra85

Yeni Üye
Üye
Pis uyuz velet!!!!
itiraf ediyorum evimize gelen misafirin küçük veletlerine uyuz oluyoruuummm :sinirli:

geçenlerde komşumuz geldi yanında oğlunu da getirmiş. çocuk ne kadar uslu, ne kadar kibar görünüyordu; ama az sonra bir canavara dönüşeceğini nerden bilebilirdim... :eek:lmadı:

çocuk ilerleyen saatlerde sanki doping almış gibi yerinde duramamaya başladı, gidiyor bibloları alıyor eline, diğer odalara koşuyor, ayaklarını annesinin boynuna atıyor... daha neler neler... yavaş yavaş tırsmaya başladım...

eline annesinin kolyesini aldı oynamaya başladı, sen onu salla salla bir fırlat! tak! benim burnumaaa! ayy! dedim gözlerim karardı valla! :ahhhhh: neye uğradığımı şaşırdım...

babasının hiç umrunda değil adam gülmemek için zor tutuyor kendini... nasıl kızdım nasıl kızdım anlatamam içimden tabii :mad2:

itiraf ediyorum o canavarın anası babası olmasaydı yanında bir kaşık suda boğardım o veledi kaşınma

:D:D olur olur böyle şeyler olur zamane gençliği malesef öyle bu dediğinden bizde iki tane var :D

Çocuklar başkalarını görünce daha da şımarıyorlar.
İki tanede benim evde var.
Gezmeye gitsen bir türlü
Gitmesen bir türlü
En iyisi evde oturmak
Milleti rahatsız etmemek hahaha

sevgili sadmin, pelinsu ben biraz da okuyanları biraz olsun güldürmek maksadıyla komik bir üslupla yazdım :D tabii sonuçta çocuk bunlar ne yapacaksınız :) benim de kardeşim küçükken bir yaramazdı anlatamam...

bize gelen çocuk burnuma kocaman boncuklu kolyeyi fırlatınca ee istemeden de olsa insan kızıyor gerçi ben daha çok çizilen karizmaya yandım :D da neyse...

yoksa yaramaz olmayan çocuğa da çocuk denmez ki...

aynı durumda kim olsa sinirlenirdi canım geçmiş olsun :)

ben kreşte çalışıyorum çocuklarla çok vakit geçirdiğim için artık bana etki etmiyorlar bağışıklık kazandım galiba:D:D

Geri