Pis Yedili Oyuncuları Adları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pis Yedili Oyuncuları Adları neler lütfen bu dizinin oyuncu isimlerini yazın kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pis Yedili Oyuncuları Adları
    Eda Ece (Cimbom)

Bükre Atala (Karabiber)

Kadir Doğulu (Bayrampaşalı)

Ayşegül Aldinç (Esma Sultan)

Burak Alkaş (Orço)

Güneş Zavrak (Dilkopat)

Bükre Atala (Karabiber)

Halil Babür (Trafo)

Ümit Erlim (Zeki)

Sezer Arıçay (Furkan)

Uraz Kaygılaroğlu (Canburger)

Barış Üregül (Küçükbey)

Pis Yedili Oyuncuları Adları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. GÖkcİsİmlerİnİn Adlari

Eski çağlardan bu yana insanlar, gökyüzüne bakmış, onun güzelliği ve ulaşılmazlığına ilgi duymuşlar. Eski Yunanlılar ilk yıldız atlaslarını oluşturmuş, gökcisimlerine çeşitli adlar vermişler. O zamanlardan günümüze değin pek çok yıldız atlası oluşturulmuş. Bugün biz de modern bir yıldız kataloğuna ya da gökyüzü haritasına baktığımızda, değişik adlandırmalarla karşılaşırız. Bunlar biraz...
  2. ALLAH [c.c] Güzel Adları

cevap çok güzel mekan isimleri [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Türklere Has Mekan Adları

cafe adları güzel cafe isimleri mekan adları kafe en güzel isimleri - Marlon Branda ( brandacı ) - Kıllıoğlu Ekmek Fırını - Cafer Cafe - Ananın Yeri - Shark Sofrası - Bakkal Gazi - Çotanak İletişim - Kalpazan Emlak - Barbar Bar & Cafe - Fotosentez ( fotoğraf stüdyosu ) - Des-Tur - Gıpta Et ( Kasap ) - Totoş Pastahanesi ( İzmir ) - Ezik gıda pazarı - ferahevler - Keko Market...
  4. bıze has mekan adları

Marlon Branda ( brandacı ) Kıllıoğlu Ekmek Fırını Cafer Cafe Ananın Yeri Shark Sofrası Bakkal Gazi Çotanak İletişim Kalpazan Emlak Barbar Bar & Cafe Fotosentez ( fotoğraf stüdyosu ) Des-Tur GIpta Et ( Kasap ) Yasemine Döşemecilik ( Ankara - Bahçelievler ) Totoş Pastahanesi ( İzmir ) Ezik gıda pazarı - ferahevler Keko Market (samandağ/antakya) 31 Eczanesi -...
  5. pis yedili oyuncuları

bir dizi başladı pis yedili diye bu dizinin oyuncuları oyuncu kadrosu ve kimler oynuyor bana bildiri resim atarsanız sevinirim.
  6. Pis Yedili oyuncu kadrosu ve oyuncuları

Pis Yedili oyuncu kadrosu ve oyuncuları hakkında bilgi istiyor oyuncuların adınıda listeyin bir zahmet diyorum :)
  7. Pis Yedili PC'ye kim neden saldırdı

Pis Yedili PC'ye kim neden saldırdı ? Show Tv'nin sevilen dizisi Pis Yedili'de "PC" karakterini canlandıran Ahmet Yıldırım, dün gece tanımadığı kişilerin saldırısına uğradı. Saldırganları tanımadığını ifade eden Ahmet Yıldırım, polise verdiği ifadede "ne olduğunu anlamadım, altı kişi üzerimize doğru gelip bir anda saldırdı, yere eğilip kafamı korumaya çalıştım,...
  8. Değişik hayvan adları

Hayvanlar alemine belgesellere çok merakım var şöyle nadir rastlanan yada nesli tükenmek üzere olan hayvanların isimlerini paylaşırmısınız
  9. pis yedili dizisi

pis yedili dizisindeki en güzel bayan kim
  10. Pis Yedili Orço'dan Replikler

bu konu pis yedilinin orçosunun repliklerini paylaşmaktadır. Show tv ekranlarının esvilen gençlik dizisi pis yedili gün geçtikçe hayran sayısını katlamaya devam ediyor. Dizide en esvilen karakterlerden biri olan Orço'nun sözleri oldukça beğeni topluyor. Sizler için Orço'nun dizi de söylemiş olduğu bazı sözleri bir araya getirdik. İşte sizler için Orço replikleri; [img] -abi alis i aradım...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş