gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pis Yedili PC'ye kim neden saldırdı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pis Yedili PC'ye kim neden saldırdı ?
    Show Tv'nin sevilen dizisi Pis Yedili'de "PC" karakterini canlandıran Ahmet Yıldırım, dün gece tanımadığı kişilerin saldırısına uğradı.

Saldırganları tanımadığını ifade eden Ahmet Yıldırım, polise verdiği ifadede "ne olduğunu anlamadım, altı kişi üzerimize doğru gelip bir anda saldırdı, yere eğilip kafamı korumaya çalıştım, hiçbirinin yüzünü göremedim" dedi.

Pis Yedili PC'ye kim neden saldırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pis yedili oyuncuları

pis yedili oyuncuları

bir dizi başladı pis yedili diye bu dizinin oyuncuları oyuncu kadrosu ve kimler oynuyor bana bildiri resim atarsanız sevinirim.
  2. Pis Yedili Oyuncuları Adları

Pis Yedili Oyuncuları Adları

Pis Yedili Oyuncuları Adları neler lütfen bu dizinin oyuncu isimlerini yazın kızlar.
  3. pis yedili dizisi

pis yedili dizisi

pis yedili dizisindeki en güzel bayan kim
  4. Pis Yedili dizisindeki Cimbomun saçları ne renk

Pis Yedili dizisindeki Cimbomun saçları ne renk

Pis Yedili süper bir dizi,sürekli izliyorum.Ordaaki cimboma da bayılıyorum.Merak ettiğim saçları ne renk acaba? Saçımı boyatacam da belki düşünebilirim o rengi :)
  5. Pis Yedili Orço'dan Replikler

Pis Yedili Orço'dan Replikler

bu konu pis yedilinin orçosunun repliklerini paylaşmaktadır. Show tv ekranlarının esvilen gençlik dizisi pis yedili gün geçtikçe hayran sayısını katlamaya devam ediyor. Dizide en esvilen karakterlerden biri olan Orço'nun sözleri oldukça beğeni topluyor. Sizler için Orço'nun dizi de söylemiş olduğu bazı sözleri bir araya getirdik. İşte sizler için Orço replikleri; -abi alis i aradım yüzüme...

Sayfayı Paylaş