gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Pişik kremi ile sivilcelere son

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

sivilcelere pişik kremi pişik kremi maskesi sivilce bebek sivilce aspirin sivilceye iyi gelirmi “Bir Kadın Bir Erkek” adlı programı bilmeyeniniz yoktur eminim:)Orda başrolde olan güzeller güzeli bir bayan var.DEMET EVGAR.Demet hanım yapmış olduğu bir röportajda sivilcelerinden nasıl kurtulduğunu açıklamış:)Belki sizinde işinize yarar diye sizlere de haber vereyim dedim:D
    DEMET EVGAR:Haftada bir gün, bebek pişik kremiyle yüzüme maske yaparım, 20 dakika bekletirim. İçinde çinko var ve çinko cilt için çok faydalı. Sivilcelerimden böyle kurtuldum.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allah allh bizdemi alsak :D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ilginç denemek gerek... bizde pişik kremi yok amaa cocuklu cok tanıdıgımız var her gittiğimizde azıcık ucundan kullanssak ne olur ki :D

Pişik kremi ile sivilcelere son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcelere son!!!

sivilcelere son!!!

sivilcelere son güzelliğimize gölge düşüren sivilcelere kesin sonuç getirmek için uygulayabileceğimiz sivilce giderici bir maske tarifi :) Sivilceler için karnı bahar Karnı bahar + Zeytinyağı Sekiz adet karnı bahar yaprağını iki kaşık zeytinyağı ile beraber mikserden geçirin. Karışımı, problemli bölgeler üzerinde daha yoğun olacak şekilde yüzünüze yayın, on dakika bekleyin ve yüzünü ılık...
  2. Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

aspirin ve bal maskesi sivilcelere aspirin aspirinle sivilce tedavisi sivilceye sivilce Balın bir çok güzllik yönünden maskesini duymuştum.Ama aspirinle karıştırıp sivilceleri yok ettiğini ilkkez duydum:)Denemek isteyen olur belki diye paylaşmak istedim:)Deneyen varmı bilmiyorum ama Aspirine alerjiniz varsa kesinlikle denemeyin. İşte gerekli malzemeler *4 Aspirin, *1 çay kaşığı bal, *çay...
  3. Pişik Kremi Maskesi

Pişik Kremi Maskesi

pişik kremi maskesi pişik kremi maskesi tarifi Bebeğinizin nazik cildi kızarıp piştiği zaman ne yaparsınız melekler ? Elbette ki pişik kremi kullanırsınız. Peki bu mucizevi kremin bir cilt maskesi olarak ta kullanılabileceğini biliyor muydunuz ? Evet, yanlış okumadınız. Bu yazımızda pişik kremi maskesi ile nasıl cilt bakımı yapacağınız hakkında sizleri bilgilendireceğiz :tik: Bunun için...
  4. Pişik Kremi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pişik Kremi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

pişik kremi, pişik kremi nasıl seçilir, pişik kremi seçimi Sevgili melekler, bebeği olan anne babaların bebekleri hakkında en büyük sorunlarından biri pişiklerdir. Bebeğin sık sık pişik olmasıyla elleri ayaklarına dolaşan anne babalar hemen pişiğin tedavisi için farklı yöntemler deneme başlarlar. Bu yollardan biri de pişik kremleri kullanmaktır. Pişik kremleri genel olarak nemlendirici ve...
  5. Bebekler için evde pişik kremi nasıl yapılır?

Bebekler için evde pişik kremi nasıl yapılır?

bebekler için pişik kremi tarifi,evde pişik kremi nasıl yapılır,bebek pişiğine iyi gelen ev yapımı krem,bebekler için organik pişik kremi tarifi hakkında bilgiler Basit ve yapması kolay bu doğal pişik kremini bebeğinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz… Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha hassastır. Süreceğiniz kremler, pudralar cildini tahriş edebilir. Bu yüzden krem ya da pudra alırken,...

Sayfayı Paylaş