gebe
  1. ceren55

ceren55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

piskojik hastasiyim yardım

Konu, 'Psikiyatri' kısmında ceren55 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar biliyorsunuz cinleri ben hep evde oturdum pisikolojim bozuldu dışarıya çıkıyorum beni engelliyorlar insallar bana tuaf tuhaaf bakıyor beni tanıyorduyorum ders çalışamıyorum lütfen bu konuda bana yardım edin cinlerle ilgili yazıları hep okudum ve sanırım cinler bunu yapıyor burdan bellegimdeki bu sorunları dağıtacak birşey olmalı neyapabilirim lütfen yardım

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım geçmiş olsunnn seni tam olarak nasıl rahatsız ediyorlarr bişeyler görüyormusunn
    bu durumda sana tavsiyemm dua okuman bol bol dua oku allaha sığın
    özelliklede felak nas ve ayetel kürsiyi ezberlee hep oku besmelesiz adım bile atma özellikle kapı eşiklerinde tuvalete banyoya girmeden besmele çekk allah yardımcın olsunn

3. ceren55

ceren55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet onları görüyorum elktronikaletlerin üzerine çıkıp basınç uyguluyorve ses çıkıyor televizyonun sesini kaldırıp indiriyor uzaktan kumandayla tv kanallarını değiştiriyor arkadaşlar çok cittiyim inanın çekinerek bunu yazıyorum belki inanmazsınız diye üç şekilde görüyorum onları 1 halisılasyon 2 beyne girerek hücrelerin içine girerek kendini bana gösteriyor merak ediyorsunuz görüntülerini o halde söliyim insan gibidir ama korkuçtur 2 gözzü 2 kulağı eller hem dişilerini ve erkeyini görüyorum bazılarından çok korkuyorum arkadaşlar herkes göremez bunları bitek onlara karşı temasta olan kişiler görür

4. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    cerenn bu şekilde bzizm komşumuz vardı kız çocuğu 12 yaşında snein gibi aynı durumdaydı ve onu güvenilir bir hocaya götürdülerr ve hoca onaa dua yazdı verdi ve su içindeee duayla birlikte içti ve çocuk kurtuldu alahta senin yardımcın olsun canımm bencee ailenle birliktee hocaya danışın derimm...çünkü o çocuk öyle kurtulduu...

5. ceren55

ceren55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dışariya çıksam kalbim çok hızlı atıyor dayanamıyorum nedeni sürekli haber üstüne haber kafama belleğime koyuyor bu çevredeki insanlar özel yatını hepsini sanki biliyorlar gibi bana bakıp gülüyorlar dışardaki bağımı kopmuş bulunmaktayım ama çare bulamadım aslımda çinler sehirbaz arkadaşlar lütfen hiç bulaşmayın adlarını azınıza almayın dua okuyun çaresi büyük bir hoca ancak musallat olan cinler için

piskojik hastasiyim yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türkiyede 1milyon kisi kalp yetmezligi hastasi

türkiyede 1milyon kisi kalp yetmezligi hastasi

Türkiye'de 1 milyon kişi kalp yetmezliği hastası Anadolu Sağlık Merkezi Kalp-Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Sertaç Çiçek, Türkiye'de kalp yetmezliği olan hasta sayısının bir milyona yaklaştığının tahmin edildiğini bildirdi. Prof. Dr. Çiçek, kalp yetmezliğinin gün ümüzde çok sayıda insanı etkileyen, tedavi edilmemesi halinde yaşam kalitesini ileri derecede bozan ve ölümcül olabilen...
  2. Seker Hastasinin Diyeti

Seker Hastasinin Diyeti

SEKER HASTASININ DIYETI Kilonun sağlık için önemli bir faktör olduğu giderek açık bir şekilde anlaşılmaktadır. Aşırı kilo, şeker hastaları sözkonusu olduğunda özellikle önemlidir. Şişmanlık en yaygın şeker hastalığı türüyle (insüline bağımlı olmayan şeker hastalığı) ilişkilidir. Açıktır ki, şişmanlık, genetik olarak duyarlı insanlarda şeker hastalığının gelişmesine yol açan bir tetikçi...
  3. yardım

yardım

slm bayanlar benim sorum şu kese oluşunca her bayanda lekelen me olurmu lütfen cewap yapzarmısınız
  4. Yardım:(

Yardım:(

Merhaba, Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık boşalma olmadı eylül ekim kasım ve aralık aylarında normal regl oldum gebelik Testi negatif. Aralık ayında reglm 5 gün erken oldum. Şu sıralar kasiklarımda belimde ve böbreklerimde bazende dış genital bölgede ağrı oluyor. Kasıklarıma bastırıncada ağrıyor. Tuvalette bazen yanma oluyor bu ağrılarım olduğundan beri ara ara...

Sayfayı Paylaş