Pişman oldummm

GaMzE_18

Üye
Üye
Pişman oldummm
EVET MELİŞLER İTİRAFF EDİYORUM.. 3 YILLIK ERKEK ARKADAŞIMDAN İLK SEVGİLİMDEN İLK AŞKIMDAN DÜN AYRILDIM.. VE GERÇEKTEN ÇOK PİŞMAN OLDUMM
AMA İLK ADIMI ATSINN ÇOK ÜZÜLÜYORUM demiş. ama ben dede inat var ve tükürdüğümü yalamam diyebilirim .. ikimizde birbirimizi çok sveiyoruzz ama bırlesemıyoruzz.. gerçi ne olursa olsun haklı oldugumu dusunuyorum ne kadar çok sevsemde ayakta durmallıyımm... moralım çok bozukk esasında benmkısı aşk değildi. sadece bağlılık var ona çok alışmısım ve baska bırını dusunemıyorumm yaa o olucakk yada baskası olmucakk gıbı.. her şeyy onu hatırlatıyorr bazen çıldırcakk gıbı oluyorummm :(:(:(:( yorumlarınızı beklıyorum . . . . . :'(

Tatlım sıkma canını kendinin haklı olduğunu düşünüyorsan eğer bekle derim.ilk adımı o atsın.Sonra ilerde hep karşına çıkar.Sen haklı olmana rağmen senin alttan almanı ister.eğer gercekten seviyorsa gelir zaten.böylece sevginiz dahada kuvvetlenmiş olarak devam edersiniz....

cnm sıkma canını bekle birz ilk adımı o atar mesela bnmki cok inat aşkından geberse bilee ilk adımı atmz.eger atmzsa o ilk adımı sen at.üzme boş yere kendini tatlım.

alışkanlık degil ama seviyosan eger aşk demiyorum bak seviyosan adımı kimin attıgı önemli degil bence sonradan pişman olmaman için diyorum genede tabikii yaşayan sensin dogru olanı yapacagına eminim ben sadece fikrimi söyledim umarım seviyosanız barışırsınız

sevmesini bilmeyen gözler aglamasınıda bilmez

üzülme kardesim bunlar normal hayat sartlarının bizlere sundukları hediyelerdir karamsar olma (gökyüzünün baska rengide varmış gec fark ettim tasın sert oldugunu su insanı bogar ateş yaklarmıs ker dogan günün bir dert oldugunu inssan bu yasa gelince anlarmış.bu sözler can yakar )bir zamanlar sevdigim biri vardı şimdi yok bilmem anlata bildimmi kardeşim ben herseyi zamana bıraktım şu kulagına küpe olsunm (ben her şeyimi ayıkken kayıp ettim )nasıl bana sarhos derler.:)

benim erkek arkadasimda cok inat bir insan...
seven insanin fedakar olmasi gerekdigini düsünüyorum
ve bi cift birbirini dengelemeli...
o sinirliyken sen susarsin sen sinirliyken o
alttan almayi bilen biriyim, ömür boyu pisman olmaman icin
sanada alttan almani tavsiye ediyorum
eger coook kötü bir sorun yoksa ortada askda gurur yokdur bence...

utanmamalisin, ilerde bir hata yapdiginda yine terk edebilirsin unutursun
ama simdi tekrar denemezsen aklinda hep bir "keske" "acaba" olucak

Geri