gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar duyduğum kadarıyla Pitbull İstanbul da konser verecekmiş bu günlerde ama ne zaman bilmiyorum biletler bitmişmidir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pitbull konser Bilet Fiyatları 2012
    Dans müziğinin fenomeni 30 Haziran'da Küçükçiftlik Park'ta konser verecek.Çift platinyum ödüllü I Know You Want Me, billboard listelerinde aylarca bir numarada kalan Hotel Room Service gibi hitlerinin yanı sıra Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown ve Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği featuring şarkılarla da tüm dünyada dans müziğin en önemli ismi haline gelen Pitbull, bugüne dek milyonlarca dijital single satışına imza attı.milyonların kalbini kazanan Pitbull, Olmeca Golden Nights kapsamında 30 Haziran'da İstanbul'da olacak.

Pitbull Bilet Fiyatları
    Deluxe Lounge 350.00 TL
    Sahne Önü 200.00 TL
    Normal 80.00 TL

Pitbull İstanbul konseri yeri ve saati
    KüçükÇiftlik Park, İstanbul
    30 Haziran 2012 18:00

Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jennifer Lopez Konser İçin Nezaman İstanbula Geliyor biliyor musunuz

Jennifer Lopez Konser İçin Nezaman İstanbula Geliyor biliyor musunuz

Kızlar Jennifer Lopez Konser İçin Nezaman İstanbula Geliyor bu konuda bilgisi olan varsa lütfen acil olarak bana yazsın ben Jennifer Lopez aşığıyım ve onu görmek için İstanbula gitmeyi bile düşünüyorum:)
  2. Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar bunu dini sosyal paylaşım sitesi olan Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz bilen varsa bana Salamworld Ne Zaman Açılacak yazsın.
  3. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!
  4. Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Duydum ki zengin bir iş adamıyla evlenecekmiş Hande Ataizi ama düğünü ne zaman işte onu duymadım ve merak da ediyorum acaba aranızda Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor bilen var mı?
  5. Jennifer Lopez Türkiye Konseri Ne Zaman biliyor musunuz

Jennifer Lopez Türkiye Konseri Ne Zaman biliyor musunuz

Sabah magazinde gördüm Jennifer Lopez Türkiye ye gelecek konser verecekmiş acaba Jennifer Lopez Türkiye Konseri Ne Zaman bilen varsa lütfen Jennifer Lopez Türkiye Konseri Ne Zaman bana yazsın.

Sayfayı Paylaş