gebe
  1. pıttıknedür

pıttıknedür Forum Okuru

Pıttık nedir aranızda bileniniz var mı ya

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında pıttıknedür tarafından paylaşıldı.

Ya ben şehirliyim yani doğma büyüme İstanbulluyum aslında sitenizde de üyeyim geçen aklıma takıldı bayramda karsa gitmiştim orada bi amca çocuğa senin pıttığını yerim gibi bişey dedi. Herkes güldü kimseyede soramadım nedir bu pıttık allaşkına ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Tövbe Bismillah :D:D Konuyu sizlere üstü kapalı şekilde anlatmaya çalışalım, Küçük olan erkek ve kız bebeklerin üreme organına verilen bir isimdir. Dahada açıklayayım sizlere erkeklerinkine pipi kızlarınkine pıttık denir. Doğuda bu baya meşhurdur bazı bölgelerin bilmemesi gayet doğal. Şimdi bununla ilgili birde hikaye geldi aklıma onu anlatayım size bu konuyla birlikte.
    Meşhur Tansu Çiller Zamanında bir doğu iline gider. burada büyükçe bir miting yapar. Kalabalıkta bulunan ve mitingteki vatandaşın birisi "pıttığını yiyim senin, pıttığını!" diye bağırması üzerine Tansu Çiller yardımcısına dönüp pıttığın anlamını sorar. Yardımcısı da " kızların üreme şeysi " demektir diyemediğinden Gönül demektir efendim der.
    Bunun üzerine tansu çiller kalabalığa döner ve " ablanızın pıttığı kurban olsun size!!" minvalinde bir şey söyler..

Yani bildiğiniz kızın şeyi o şey pıttık yani :)

3. Töbe bismillah

Töbe bismillah Forum Okuru

4. mutluanne

mutluanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
Pıttık nedir aranızda bileniniz var mı ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpekler arabaları neden kovalıyor ya bilen var mı ?

Köpekler arabaları neden kovalıyor ya bilen var mı ?

Ne zaman köye gitsem bütün köpekler arabamızı kovalıyor. Niye kovalıyorlar ki acaba koruma iç güdüsü mü bilen var mı ?
  2. Aranızda Aristotales Neyi Buldu bilen var mı?

Aranızda Aristotales Neyi Buldu bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler ve iyi çalışmalar diliyor ve ricamı yerine getirmenizi istiyorum. Aranızda Aristotales Neyi Buldu bilen var mı? Varsa lütfen yazsın bana
  3. Açınsama Nedir bilen var mı

Açınsama Nedir bilen var mı

Merhaba ya ben bi kelime duydum da anlamını bilmiyorum merak da ediyorum acaba Açınsama Nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın anlamını
  4. Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyor ve size bir soru sormak istiyorum. Acaba aranızda Âdem Evladı Nedir bilen var mı? Âdem Evladı Nedir biliyorsanız lütfen bana yazınç
  5. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş