gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Pkk cephaneliğinde yok yok

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim; Hakkarinin Çukurca ilçesinde teröristlere ait bir silah deposu ortaya çıkarıldı..... [​IMG]

Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde yapılan duyuruya göre, güvenlik güçleri bu sabah saatlerinde Hakkari ili Çukurca ilçesi dağlık arazi kesiminde arazi arama taraması gerçekletirdi. Gerçekleştirilen operasyon sırasında bölücü terör örgütü mensuplarına ait 1 adet RPG-7 roketatar, 1 adet Kanas keskin nişancı tüfeği, 1 adet Bixi makinalı tüfek, 4 adet Kaleşnikof piyade tüfeği, 1 adet Doçka uçaksavar, 15 adet el bombası, 1 adet 60 mm havan, 8 adet 60 mm havan mühimmatı, 1 adet Kanas şarjörü ve 4 adet Kaleşnikof piyade tüfeği şarjörü ele geçirildi.

Pkk cephaneliğinde yok yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'PKK birası'na izin yok

'PKK birası'na izin yok

Viyana'dan gelen ikinci 'Kürt birası' Noş da pazara giremedi Radikal Gazetesi'nden Tarık Işık'ın haberine göre Noş Bira'ya da Türk standartlarına uygun olmadığı gerekçesiyle ithal izni verilmedi. Üretici şirketin PKK bağlantılı olduğu yolunda iddialar var. Avusturya'da 'Bir yudum özgürlük' sloganıyla üretilen ilk 'Kürt birası' Roj Bira'nın Türkiye'ye ithaline izin verilmemesinin ardından...
  2. Yoktun

Yoktun

Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda o gece... Hayallerim gözümün önünde dans etti...Düşlerimdi gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar değil; yalnızlığımda...Oysa aşk iki kişilikti... Çayım vardı; bir kupa elimde, diğer elimde ise o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi... Çiseleyen yağmur bile ürpertemedi bedenimi; hayalin gibi... Bense yalnızdım; yokluğunda... Sadece...
  3. yok

yok

günümüzde ençok rağbet gören meslekler ve nedenleri nelerdir????!!!!

Sayfayı Paylaş