gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

PKK Irak'ı derhal terket

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tezkere Irak'ı fena korkuttu. Irak'tan PKK'ya en sert çıkış geldi. Türkiye tezkereyi çıkardı, Irak panikledi. Bugüne kadar terör örgütüne ses çıkarmayan Irak, ilk kez böylesi bir sert çıkış yaptı.

Irak Dışişler Bakanı Hoşyer Zebari PKK'ya ülkeyi terketmesini istedi. Türkiye'nin hava operasyonuna yeşil ışık yaktı.

Zebari şunları söyledi:

Zebari, Reuters haber ajansına verdiği demeçte, hükümetinin, TBMM'de
    tezkerenin kabul edilmesinden 'rahatsız olduğunu' belirterek, diyalog çağrısında bulundu.
    Dışişleri Bakanı Zebari, Türkiye'nin terör örgütü PKK'ya karşı yakında büyük bir operasyon başlatmasını beklemediğini, ancak bunun muhtemelen kuzey Irak'taki şüpheli terör örgütü mevzilerine hava akınları şeklinde olabileceğini savundu.

PKK Irak'ı derhal terket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tugce Nin Esi Evi Terketti...

Tugce Nin Esi Evi Terketti...

Yunan kocası Yorgo Seitaridis’in tepesi attı. Eşyalarını toplayan Yorgo, arkadaşına taşındı. Yunan kocası Yorgo Seitaridis'in tepesi attı. Eşyalarını toplayan Yorgo arkadaşına taşındı. Tuğçe Kazaz'ın erkek mankenlerle samimi pozlarının Yunan eşi Yorgo Seitaridis ile arasını açtığı konuşuluyor. Kazaz'ın bir firmanın reklam kampanyası için verdiği bu pozun Yorgo için bardağı taşıran son...
  2. Beni Sana Terket

Beni Sana Terket

Yine girdim gecenin korku tüneline cesurca, korkarken binmeye alışıktır bu trenin vagon araları, yine kapımda karakış Ne zaman düşünsem seni, intihar çığlıkları gelir kulağıma şehrin arka sokaklarından. İçimde eriyen buzun tepkime ısısı gibisin Eridikçe ısıtır sonra yine donarsın Ve her donuşunda beni de yakarsın, Söyle bu gecelerimin gardiyanı olan masal perisi Sen ne kadar, kaç mevsim...
  3. Yine kan yine PKK :(

Yine kan yine PKK :(

Bingöl'ün Yedisu ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 4 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. Çatışmada 2 terörist ölü ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre, Yedisu İlçe Jandarma Karakolunun nöbetçi mevzilerine gece teröristlerce uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda 4 asker şehit oldu, üç asker yaralandı.Güvenlik güçlerinin karşı ateş vermesiyle başlayan...
  4. Ağlayarak canlı yayını terketti

Ağlayarak canlı yayını terketti

Ayrıldığı sevgilisi Oğuz Kayhan canlı yayına bağlandı, Akalın çileden çıktı... Esra Ceyhan'ın Kanal D'deki programına konuk olan Demet Akalın, son günlerde yaşadığı olaylarla ilgili açıklamalar yaptı. Oğuz Kayhan'ın bir röportajında yaptığı açıklamaları dinleyen Demet Akalın, yorum yapmak yerine 15 gündür Refik dayısının kendisini aramadığını anlatmaya başladı. Akalın,...
  5. Ben Seni Bugün Terkettim

Ben Seni Bugün Terkettim

ben sen nasıl terkettin * * * * * * * * * * * * * * * * * * Ben Seni Bugün Terkettim Gözlerimde dünden kalma çocuksu yaşlar.. ellerimde çok öncelerden kalma sevda kırıkları... yüreğimde zamanın en acımasız hüzün artıkları... şimdi her şeyi boş vermek vardı... inadına gülmek.. ve ellerimi sağa sola açıp bir sahil boyunca, haykırmak vardı ' HAYAT SENİ YAŞAMAYI SEVİYORUM' demek.. unutmak zor...

Sayfayı Paylaş