gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

PKK Karadeniz'e Sızdı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Giresun'dan sonra, dün de Gümüşhane'de terör örgütü PKK tarafından güvenlik güçlerine taciz ateşi açıldı. Siirt'te ise, güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çıkan çatışmada 4 geçici köy korucusu yaralandı. Gümüşhane Valiliği, dün akşam merkeze bağlı Aksu köyündeki Tunar Tepe'nin kuzeybatı bölgesinde keşif gözetleme görevi yapan Fatsa Jandarma Astsubay Komando Birliği Komando Timi'ne, PKK'lı teröristlerce taciz ateşi açıldığını bildirdi.

Valilik, açılan ateşe karşılık verildiğini, ancak arazinin ormanlık yapısından yararlanan teröristler ile sağlanan temasın devam ettirilemediğini kaydetti.

Olayın ardından başlatılan operasyon sürdürülüyor.

Karadeniz'deki terör eylemlerinden biri de geçtiğimiz hafta Giresun'da yaşanmıştı.

Giresun'un Dereli ilçesinin Kümbet Yaylası Cımbırtlık Ormanı mevkiinde devriye gezen Jandarma Trafik Timi aracına teröristlerce uzaktan ateş açılmış; olayda iki asker yaralanmıştı.

milliyet.com

PKK Karadeniz'e Sızdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Sızı

Sezen Aksu - Sızı

Sızım sızım sızlar içim Gözümde akmayan yaşlar İçimde yıllardan kalma birikim Bilmem ne zaman patlar Bilirim sonu var bunun Bilirim sonu gelir her sorunun Bilirim sonu var bunun Çaresi bulunur bilirim her sorunun Hiç aç susuz yaşamadım ki Hiç parasız pulsuz kalmadım ki Hiç aşksız sevgisiz olmadım ki Neden neye kime bu özlem Hiç aç susuz yaşamadım ki Hiç parasız pulsuz kalmadım ki Hiç aşksız...
  2. "Zaman/SIZIM"

"Zaman/SIZIM"

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu gun sızın gununuz

Bu gun sızın gununuz

BU GUN SIZIN GUNUNUZ DESELER Bu gunu nasil degerlendirmek isterdiniz, mesela butungun boyunca ne yapmak veya neyi yapmamak icin sikintinizi dindirirdiniz........
  4. İmkan/Sızımdın sen. . .

İmkan/Sızımdın sen. . .

Köhne bir aşkın kırıklarını toplarken bulmuştum seni. Ve seni bulmuşken tam da , kendimi kaybetmiştim sende. Yüreğine yaslanmıştım küçücük yüreğimle. İmkan/Sızımdın sen. . . Sızımdın, imkansızdın . Geldiğinde yağmur vardı , ıslaktım. Düşlerime kelepçelenmiştim. D/üşüyordum. Yağmur vardı. . . Islaktım. Bir sızının tam ortasındaydın sen. . . ıs/Sızımdın... Herkesten uzakta...

Sayfayı Paylaş