gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pkk lıların kahraman gibi karşılanmasını şiddetle kınıyorum!!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aslında bu konu üzerinde yazılıp çizilecek bir çok şey ama ben sinirlendimmi arkadaşlar dilimin ayarını pek bulamıyorum İnanılmaz sinirli ve öfkeliyim

Bizler aynı toprak aynı vatan üzerinde farklı dil,din,ırka mensup kişileri barındıran ve aynı bayrağın altında yaşayan insanlarız Asla şimdiye kadar bu konularda insan ayırt etmedim amaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

Şehidimin kanını döken bu ülkeyi bölmeye çalışan kardeşi kardeşe düşman eden bu zihniyetleri ve buna öncülük eden herkesi şiddetle kınıyorum

Pkklıların bir zafer kazanmış edasıyla coşkulu bir şekilde karşılanmasını şiddetle kınıyorum!!!!

Buna göz yuman baştan sonra yetkili olan herkesi şiddetle kınıyorum!!!!!!!!!!

Şehidimin kanı yerde kalmayacak

Bu ülke asla bölünmeyecek gerekirse bende kanımın son damlasına kadar bu uğurda ne gerekiyorsa yapmaya hazırım!!!

Bizim bir bayrağımız var o bayrakki şehitlerimin kanıyla bir karış toprağımızı bile gözünü kırpmadan feda eden atalarımın canıyla kanıyla elde edilmiş
    Ay yıldızlı bayrağımı asla kimse değiştiremez!!!!!!!!!!

Olup bitenleri inanın büyük bir üzüntüyle izliyorum yazık çok yazık

Şehit ailelerine ve yakınlarını kimse düşünmüyormu onların bu manzara karşısında içlerinin nasıl yandığını nasıl acıdığını kimse düşünmüyormu?

Şehitlerimin katillerine birde madalyamı vereceksiniz!!!!!!!

Şehitlerimin katillerini karşılayanlara ve karşılatanlara bir kez daha yazıklar olsun!!!!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Mawi adminim bende bu konuda çok sinirliyim hatta bugün işyerindede konusu geçti ve arkadaşlara dedim nolur beni konuşturmayın çok sinirliyim konuşmaya başlarsam susmam
    Neymiş eyleme katılmamışlar suç işlememişler serbest bırakılacaklarmış o pis insanların dağa çıkmasıda o zihniyeti taşıması da suç değilmi anlam veremiyorum neyin peşindeler ne yapmaya çalışıyorlar

Onca şehidimizin kanı boşunamı döküldü şehit aileleri boşunamı gözyaşı döktü hiçmi bunları düşünmüyorlar yazık çok yazık

Şehidim rahat uyu kanın yerde kalmayacak

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sana sonuna kadar katılıyorum..dağdan inenlere yapılan o kutlamaları kınıyorum.ve tabiki buna seyirci kalanları da

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elbette ki bu vatan uğruna bir çok can vermiş, kanını dökmüş bir Türk olarak bende esefle kınıyorum. Fakat sonucunda barış, kardeşlik olsun, artık hiç kimsenin kanı dökülmesin, hiç bir annenin göz yaşları evladının tabutuna akmasın diye umut ediyor ve kendimi böyle telkin ediyorum.

Dağdan inen kişileri birer kahraman gibi karşılayan kişileri ise kınayama gerek yok, çünkü bu kişiler o zihniyete sahip olan kişilerdir, kınanmakla anlayacak kişiler değil, sahibi oldukları düşüncelere ortak olan kişilerin dağdan gelmesini kutlayan kişilerin sevincini anlamak gerekir. Çünkü kişiler buna inanmış ve kendilerince, kendileride acı çekmiş, can vermiş vs vs... şunu diyebilirim ki maşa kişilerdir...

Bu konu konuşulursa uzar gider o yüzden hümanist düşüncelere sahip olan biri olarak ben, insanlık, barış istiyorum... Sonucu ne olursa olsun, artık kan dökülmesin, bana, bize ve hepimize kardeşime, kardeşlerime, çocuklarıma ve çocuklarımıza barış dolu bir ülke istiyorum...

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Teslim olmaya gelen terör grubunu alkışlar ve törenlerle karşılayan yetkilileri kınıyoruz. Burası Türkiye Cumhuriyeti, burada vatan hainleri değil ancak şanlı Türk askeri kahramanlar gibi karşılanabilir.

6. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bi konu açmak istiyordum bende tam isabet olmuş.bende terörü ve onlara bir kahramanlarmış gibi karşılıyanları kınıyorum!!!!
    bu durumlara düştüğümüz için çok üzülüyorum Allahım hepimize öncelikle şehit ailelerine sabırlar versin...benim ailemde şehit olmadığı halde bu kadar canım yanıyorsa kim bilir onların canları nasıl yanıyordur.
    böyle bir konu açtığın için teşekkür ederim...

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bence hic hos olmayan goruntuler,bunun sonunu dusunemiyorum,dusunmek bile istemiyorum.

8. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ne mutlu türküm diyene!!!

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
  10. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bu olay bana hiç normal gelmiyor hiç suç işlemediler hiç bişey yapmadılar affedildiler ve geldiler öyle mi?????
    bu işte bir iş yoktur umarım korktugum gibi inşallah dogrudur da barış ve kardeslik içindir hersey.....tek dilegim bu yoksa hiç iyi olmayacakkk

11. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    valla söyleyecek birsöz bulamıyorum ben bunlara kim bunlar ya

12. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  13. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  14. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    anlamı yıllar geçtikçe daha da iyi anlaşılan sözdür. çünkü atatürk "ne mutlu türküm diyene" demiştir. "ne mutlu türk olana" değil. kısacası ermenisi, lazı, kürdü, alevisi, sunnisi her kim olursa olsun elinde türkiye cumhuriyeti kimliği varsa ve ben türkiyeliyim yani türküm diyebiliyorsa ne mutlu onadır.
    bende mavi senin bütün dediklerine katılıyorum

Pkk lıların kahraman gibi karşılanmasını şiddetle kınıyorum!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'u Kınıyorum...

Bülent Ersoy'u Kınıyorum...

Bülent Ersoy'u Kınıyorum... Sözde yılların sanatçısı olan Bülent Ersoy'un yaptığı, basit, küçük düşürücü açıklamaya bakın canlar.. Bu İnsan Divayım diye ortalarda dolaşıyor ama gelin görün ki densizler gibi de bir açıklamada bulunuyor.. Pes doğrusu... şiddetle kınıyorum ve en agır cezayla yargılanmasını ıstıyorum.doguramı anne olamıyorum sıh edemem dıyo ama her kadının ıcınde azıcıkta olsa bı...
  2. Kahraman astsubay

Kahraman astsubay

Teröre karşı canını hiçe sayarak mücadele eden Mehmetçiklerin, içlerindeki vatan sevgisinin büyüklüğü bir kez daha gözler önüne serildi. Şırnak'ın Silopi İlçesi kırsalında geçtiğimiz hafta PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak'ın, yaralanmasına rağmen saatlerce çatışmayı sürdürdüğü ortaya çıktı. Astsubay...
  3. yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum....

yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum....

İşte sigara kullanımının hangi yaşlara indiğinin ispatı niteliğindeki fotoğraflar. Fotoğraflar Çin'den. 3 yaşındaki bir çocuk sigarayı kendisi yakıp içiyor. Sigara tutuşuna, duruşuna vb. ayrıntılara bakarsanız bu işi daha önce de yaptığını anlarsınız. Bilmiyorum ama sanki yıllardır sigara içen bir kişi gibi görünüyor bu çocuk. Suçlu mu? Tabi ki ailesi. Bir çocuğun ailesi nasılsa kendisi de...
  4. Kahraman Nuri

Kahraman Nuri

ah bu çocuklar benim olsa ve eve böyle gelse naparım acaba? Nuri okuldan eve bir gözü mosmor dönmüştü. Annesi çıkıştı: "Aşk olsun yine mi dövüştün okulda? "Şey büyük bir çocuğun küçüğü dövmesine engel olmaya çalıştım da anneciğim." "Aferin bak bu cesaret işi. Kimdi o küçük?" Nuri gayet sakin; " Ben! "

Sayfayı Paylaş