gebe
  1. minerwa

minerwa Forum Okuru

pkk nın üzerinden ABD yapımı silahlar çıktı!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında minerwa tarafından paylaşıldı.

PKK'lıların üzerinden ABD yapımı silahlar çıktı ŞIRNAK (İHA) - Terör örgütü PKK'nın Amerikan yapımı silahlar kullandığı yönündeki iddiaları güçlendirecek yeni deliller ortaya çıktı.
    Tunceli'de öldürülen 6 teröristin üzerinden M-16 silahlarının çıkmasının ardından dün de Şırnak'ta ölü olarak ele geçirilen 10 teröristin üzerinden yine M-16 silahı çıktı.

Terör örgütü PKK'nın Amerikan yapımı silahlar kullandığı yönündeki iddiaları güçlendirecek yeni deliller ortaya çıktı. Geçtiğimiz ay terör örgütünden kaçarak Türkiye'ye teslim olan 3 militan, "ABD askerleri 2 kamyon dolusu silahı örgüt liderlerine teslim etti" iddiasında bulunmuştu. Bu açıklamanın hemen ardından silahlarla ilgili bir dosya hazırlanarak ABD'ye iletilmişti. Konuyla ilgili araştırma başlatan Amerika, "Irak'a verdiğimiz silahlar para veya etnik-ideolojik nedenlerle kontrolsüz biçimde PKK'nın eline geçmiş olabilir" açıklamasını yaptı.

2 Ağustos günü Tunceli'de Özel Timler tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda öldürülen 6 teröristle birlikte Amerikan silahı 2 adet M-16 piyade tüfeği, 1 adet Kannas keskin nişancı tüfeği ve 3 adet kalaşnikof piyade tüfeği ele geçirilmişti. Şırnak bölgesinde eylem hazırlığı içerisinde oldukları tespit edilen PKK terör örgütü mensuplarına karşı sürdürülen operasyonlarda Uludere ilçesi kırsalında bir grup terör örgütü mensubu ile karşılaşıldı. 2 askerin şehit düştüğü çatışma bölgesine helikopterle indirilen özel timler, 10 PKK'lı teröristi ölü ele geçirdi. Teröristlerin üzerinden yine Amerikan silahları çıktı.

2'si kadın olmak üzere toplam 10 teröristin üzerinden 1 adet M-16 piyade tüfeği, 1 adet Bixi makineli tüfek, 7 adet kalaşnikof piyade tüfeği, 8 adet sırt çantası, telefon, telsiz, muhtelif giyim eşyası ve bol miktarda patlayıcı madde, mühimmat, doküman ve giyim eşyası çıktı. Bölgede terör örgütüne yönelik askeri operasyonların devam ettiği bildirildi.

2. minerwa

minerwa Forum Okuru

Ce: pkk nın üzerinden ABD yapımı silahlar çıktı!!
    şaşırmadık desem!!!:tsk:

3. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi

Günaydın günaydın Min allasen yenimi haberder oldun bacım...

Dostumuz ABD,dostumuz Barzani ne bekliyodun...

hiç şaşırmadım geçiniz....:rant:

4. selinn

selinn Forum Okuru

minerwa bu haber yeni değilki biliyoruz zaten,yıllardır bu böyle.

5. asena66

asena66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herzaman ki gibi aç itlerin destekcisi.Abd kime silah vereceğini biliyor,inş gün gelir verdikleri silah kendi üzerlerine doğrulur.:bangin:

6. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi

heytttt be asenamın geldiği nasıl belli savulun nan....

7. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet şaşırmadık hatta geç bilem kalmışlar bulmakta

8. minerwa

minerwa Forum Okuru

valla biz uzun zamandır bunu biliyoruz da en azından yeni bir kanıtımız oldu şimdi değil mi?? yüzümüze gülüp, kapılarında bizi uşak eden adamlar aynı zamanda bizim en tehlikeli terör örgütüne destek oluyor!!!

her zaman bilmek yetmez..kanıt da lazım..;)

9. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gel kıs buraya öpcem seni:fencing:

10. asena66

asena66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Heyyttttttttttt Ezommmmmmmmm canım,ciğerim,bidenem korkmayın.
    Ben sizleri çol sevom:kiss:

pkk nın üzerinden ABD yapımı silahlar çıktı!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PKK nın haremini anlattı

PKK nın haremini anlattı

PKK'nın haremini anlattı 3 Eylül 2007Behçet DALMAZ/HAKKARİ, (DHA) Güvenlik güçlerine teslim olan PKK'lı teröröstin itirafları şoke etti. Yeni Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde güvenlik güçlerine teslim olan Suriye uyruklu ‘Çiiya Zagros’ kod adlı PKK’lı terörist M.B. ilginç itiraflarda bulundu. Yaklaşık 5 ay örgütün dağ kadrosunda yer aldığını belirten M.B., PKK’nın sözde komutanlarının kadın...
  2. Malatya'da üzerlerinde ruhsatsız silah bulunan aşiret üyeleri, gözaltına alındı

Malatya'da üzerlerinde ruhsatsız silah bulunan aşiret üyeleri, gözaltına alındı

Malatya'da, Bir Aşiret Üyesine Mensup Olan 10 Kişi, Üzerlerinde Bulunan 10 Adet Ruhsatsız Silahla Birlikte Yakalandı. Malatya'da, bir aşiret üyesine mensup olan 10 kişi, üzerlerinde bulunan 10 adet ruhsatsız silahla birlikte yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Malatya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, şüpheli görüldükleri 2 otomobili...
  3. Diyarbakır'da PKK ya ait silah ele geçirildi

Diyarbakır'da PKK ya ait silah ele geçirildi

Diyarbakır'ın Hani ilçesi dağlık kesiminde terör örgütü mensuplarına ait silah ve bu silaha ait mühimmat bulundu. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadeleye ilişkin duyuruya göre, Diyarbakır'ın Hani ilçesi dağlık arazi kesiminde güvenlik güçlerince dün saat 11.30 sıralarında yapılan aramada, terör örgütü mensupları tarafından gizlenmiş bir adet Kaleşnikof piyade...
  4. Dolar 1.70'in üzerine çıktı

Dolar 1.70'in üzerine çıktı

Merkez Bankası'nın beklentilerin üzerinde faiz indiriminin arından dolar 1.70 liranın üzerine çıktı. Bankalararsı piyasanın dünkü spot kapanışında 1.4564 olan en iyi dolar alış kotasyonları bu sabah elektronik işlemlerde 0819 itibarıyla 1.7005/66 seviyesinden işlem gördü. Bu verilere göre liranın dünkü spot kapanışa göre değer kaybı yüzde 1.56 oldu. Merkez Bankası Para Politikası Kurulu kısa...
  5. eşim üzerime çıktı beni dövdü

eşim üzerime çıktı beni dövdü

kocam beni dövdü rüyamda babam beni dövüyordu evin içerisinde kolu kısa yakası açık kıyafet giymeyecekmişim diyerekten bana bagırdı eşim bende giyerim dedim ben tamam dememişim diyerek bir tokat attı ben çıldırdım giyerim dedim kimse yok pencereler kapalı giyerim dedim üzerime çıktı beni dövdü üstelikte yeni ameliyet oldum bu ne işkence 3 çocuk var ailem sorumsuz babam alkol alıyor evden...

Sayfayı Paylaş