gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

PKK'nın kanlı iç hesaplaşmaları bitmiyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Irak'ın kuzeyinde yuvalanan terör örgütü PKK içinde kanlı iç hesaplaşmanın sürdüğü öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Rojin Çiyayi kod adlı bir teröristin kamptan kaçması üzerine, 27 Şubat gecesi terör örgütünün farklı birimleri arasında kanlı bir çatışma yaşandı.
    Çatışmada ölenler arasında sözde Kalatukan sorumlusu Soran Rojhalati kod adlı terörist ile Şiyar Bakuri kod adlı başka bir terörist öldürüldü. Söz konusu çatışmalar sırasında ağır yaralanan Agrin Mazlum kod adlı teröristin de daha sonra öldüğü bildirildi.

Kaynaklar, esas sorunun örgütün önde gelenlerinden Cemil Bayık ile Bahoz Erdal arasında yaşandığını ve giderek büyüdüğünü ifade ettiler.

PKK'nın kanlı iç hesaplaşmaları bitmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanlı Yazı

Kanlı Yazı

nickini kanla yazmak istersen BURDAN:BloodyFingerMail.com : Leave Your Mark
  2. ...Bitmiyor aşk...

...Bitmiyor aşk...

her düşüşünde gözümden siyah damlaların, birikmiş keder, unutulmamış acılara bi taş daha konuluyo kalbimde...Ürperen tenim değil, ruhum bu sefer. öyle bi esiyor ki rüzgar, kalmayacak senden diye inatla haykırıyor yüzüme.Cok soğuk bu gece.bütün hücrelerim kalbimin ortasında inatla tütmeye devam eden küllerin etrafına dizilmiş, küllerin yeniden alev almasını sağlayacak o közü bekliyorlar...
  3. Erdal Sarızeybek - Hesaplaşma

Erdal Sarızeybek - Hesaplaşma

"Nihayet bizi göreceksiniz avuç içinde buz misali, hudut, kaçak ve terör arasında ariyen. Biz demek, sevmek demektir; devleti, toprağı, bayrağı ve insanı, Biz demek, sevmek demektir; devleti, toprağı, bayrağı ve insanı, Biz demek, ölmek demektir; Vatan uğruna, bayrak uğruna, Türk milleti uğruna..." Terör... İngilizce kelime anlamı insanlara korku vermek ve onları sindirmek....
  4. Kanlı Nigar

Kanlı Nigar

kanlı nigar oyun metni kanlı nigar tiyatro metni yedi kocalı hürmüz tiyatro 7 kocalı hürmüz "Yedi Kocalı Hürmüz"ün de yazarı olan Sadık Şendil tarafından kaleme alınan Kanlı Nigar'ı Ankara İrfan Şahinbaş Sahnesi'nde izledim... Öncelikli olarak İrfan Şahinbaş Sahnesi'nin bir tiyatro salonunda başka herşeye benzediğini söylemek istiyorum. Her türlü detayı ile tiyatro düşmanı bir mabet...
  5. Dertler Bitmiyor !!

Dertler Bitmiyor !!

Merhaba ben daha yeni üye oldum 17 yaşındayım Benim dertlerim aslında basit şeyler yani herkese basit geliyor 1 gün mutlu olsam 5 gün mutsuzum sürekli aksaklıklar sürekli anlaşmazlıklar herşeyi çok fazla taktıgımı söylüyorlar ama bu benim elimde olan bişey degil geliyo bi dert kalbime apagır oturuyor sanki en ufak şeye gözlerim doluyor çok hassasım ne yapacagımı bilmiyorum yardım eder misiniz...

Sayfayı Paylaş