gebe
  1. mutsuzsütlaç

mutsuzsütlaç Forum Okuru

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında mutsuzsütlaç tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin ve folik asite devam et ayın 23ünde test yapalım dedi. Cahil demeyin lütfen heyecan korku kaygı hepsi var şuan... Bu durumda olup hamile kalan varmı? yada hayal kırıklığı yaşayan? İyi bir şeymi onu bile anlamadım... Yardımlarınız için şimdiden allah razı olsun sizden

2. mutsuzsütlaç

mutsuzsütlaç Forum Okuru

3. cansu_27

cansu_27 Forum Okuru

Canım endişe yapma emin ol hormonların ıetkiler. Ayrıca doktorunun dediklerindne çıkma bu dönmden başlayarak ileriki dönemlerde folik asit acayip önemli yere sahip. Kesinlikle günlük tüketmen gereken miktar kadar tüketmelisin. Umutsuzluğa kapılcak bişii yok, sabret, dua et, umarım gönlünce olur herşeeeey :)) :melek:

4. mutsuzsütlaç

mutsuzsütlaç Forum Okuru

5. mutsuzsütlaç

mutsuzsütlaç Forum Okuru

Sürekli buraya yazmaktan sıkıldım. Birçok foruma üyeyim ilk defa böyle birşey yaşadım. Erkek olduğumu nerden cıkardınız? Bu suçlama ve artı günah almadır. En yoğun forum sitelerinde bile bir kaç saat içerisinde maile dönüş yapılıyor. Yeterince pişman oldum. Maildede yazdım telefon numaramı verebilirim! Erkek falan değilim ciddiye alıp okusanız yazdıklarımı bir erkek bununla neden uğraşsın. Gerçekten zaman kaybıydı bu forumda vakit geçirmek.

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ;
    Mail adresinizi değiştirerek yeniden üye olabilirsiniz.Maalesef erkeklerin siteye sızmak için başvurmadığı durum yok.Bizde belli kriterlerle bunu engellemeye çalışıyoruz.Mailiniz yetkili arkadaşa ulaşmamıştır.Yoksa en hızlı şekilde dönüş sağlanırdı.Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz..Sevgiler.

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

nasıl hamile kaldınız pko pko olup hamile kalanlar pkolu olup kalanlar arkadaşlar ben 1,5 senelik evliyim.pkoluyum evlenince adet olmamaya başladım tabi herkes gibi bende hamiş oldugumu düşünüyodum ama yanılmıştım.doktor pkolusun dedi.6ay diana 35 kullandım bebek istiyoduk ve bıraktım.klomen verdi ama yine hamiş kalamadım.bu ay yine adetim gecikti?ne olur destek olun artık bunaldım:fırtına:
  2. hamile olmak istiyorum ( yardım )

hamile olmak istiyorum ( yardım )

bunu öğrenmem gerekiyor. şuan test de yapamıyorum... geçtiğimiz mayıs ayının 4 ünde kürtaj oldum. ve aradan aylar geçti... nedense hamile kalamıyorum galba. 1 haftadır aşırı açlık hissim oluyor hatta hissettiğim andan itibaren ellerim titriyor. gözlerim kararıyor. midem de yanma oluyor. ama bugün adet gördüm. bu ne anlama geliyor ki.. birşeyler yazarsanız çok iyi olurr...
  3. pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko pko olup hamile kalanlar pko tedavisini nasıl oldunuz.hangi ilaçları kullandınız?:bebem:
  4. Kürtaj olup tekrar hamile kalanlar yardım lütfen

Kürtaj olup tekrar hamile kalanlar yardım lütfen

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.3 ay önce kürtaj oldum bebeğimi kaybettm.bu ay sol kasigimda bi batma oluyor canini acitiyor bi halsizlik var üzerimde acaba hamilemiyim adet olmama bir hafta var kasigimda batma hic olmazdi acaba başka birşey mi var anlayamadım yardimci olurmusunuz...
  5. pko olup  ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

pko olup ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

Herkese Mrb öncelikle Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin be bana da nasip eder inşallah .23 yaşında4 senelik evliyim.İlk 2 sene çocuk istemedim ama korunmama rağmen gebe anlamadım.3senede tedavisiz gebe kaldım .Ve uc Aylıkken gelişmedi kürtaj la sonlandı.1 yıldır uğraşıyorum klomen 7 ay kullandım bir yumurta bile gelişmedi Bu ay igne iler catlatma iğnesi tedavi ye...

Sayfayı Paylaş