gebe
  1. bebeğim

bebeğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

Konu, 'Gebelik' kısmında bebeğim tarafından paylaşıldı.

nasıl hamile kaldınız pko pko olup hamile kalanlar pkolu olup kalanlar arkadaşlar ben 1,5 senelik evliyim.pkoluyum evlenince adet olmamaya başladım tabi herkes gibi bende hamiş oldugumu düşünüyodum ama yanılmıştım.doktor pkolusun dedi.6ay diana 35 kullandım bebek istiyoduk ve bıraktım.klomen verdi ama yine hamiş kalamadım.bu ay yine adetim gecikti?ne olur destek olun artık bunaldım:fırtına:

2. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba canım aramıza hoşgeldin.bende 3 yıldır evliyim ve pko hastasıyım malesef..hep ilaç kullandım bu zamanna kada3 ay oldu bırakalı bundan sonra bakalım hamile kalacakmıyım.ben klomende kullanmadım..işin tuhaf yanı pko hastası olduğum halde sık sık adet oluyorum hem de çok uzun oluyo..allah yardımcımız olsun.sende sıkma canım pkoyla hamile kalan çok kadın var olur inş

3. bebeğim

bebeğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    of inşallah.bi abla var 1 seneden beri hamiş kalamıyomuş o incir kürünü bide keçi boynuzunu kullanmış 1 ay sonra hamiş kalmış bende deneyecem bakalım inşallah olur

4. tgcslm

tgcslm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba. bende 2 yıldır evliyim ve daha yeni yeni bebek düşünmeye başladık. geçen ay klomen kullandım ve yumurtam istenilen boyuta geldiğinde çatlatma iğnesi yapıldı ama maalesef hasta oldum :( şimdi tekrar klomene başlıyorum bakalım nolcak...

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    pko ne ? hamiş ne ? onlar noliii bana yabancı kaldıda tamam bebegın olmuyor anladım bumu hastalık falan mı ?alah yardımcınız olsun öleyse :s

6. tgcslm

tgcslm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pko polikistik over hastalığı. Yumurtalıklarda olan bir hastalık canım. Hamiş ise hamilelik :)

7. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    mrb kızlar bende pkoluyum yenı ogrendım Cyclı-progynova verdı doktor onu kullanıyorum bakalım kısmet... burda sammyha dıye bı arkadasımız var oda pkolu ve tedavısız hamıle kaldı sımdılerde bebegı dogmustur RABBİM buyuk umudumuzu yitirmeyelım yeter

8. zehra tamer

zehra tamer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ne bela bı hastaklıkmıs ya pko nefret edıyorum senden...............

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba banada doktor cyclı-progynova verdi ardından klomen yazını okudum şimdi acaba hamile kaldın mı? paylaşırsan sevinirim

pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamişler kalın giyinmeye başlayın

hamişler kalın giyinmeye başlayın

o rahat yaz günleri geride kaldı havalar serinledi artık kendinizede bebişe de dikkat etmeniz gerekiyor bir kaç önlemle saglıklı bir sonbahar dönemi geçirebilirsiniz üstünüze artık uzun kollu incede olsa bişeyler almalısınız ayaklarada dikkat aman...... sonbaharda rahatlıkla ve şıklıkla giyebileceginiz kıyafetleri bir araya topladım buyrun üşütmeden biran önce giyinin.............
  2. Klomen ve Gonaphene ile hamiş olanlar yardım

Klomen ve Gonaphene ile hamiş olanlar yardım

Tünaydın melekler selam selam, içim bugün kıpır kıpır doktora dün gittim bir problem yok dedi ve yumurtam da geçen pazar günü çatladı bana dua edebilir misiniz. Yada bu gonophene ve klomen kullananlar bu hususta yorumlarını yazabilir mi merak ediyorum. Teşekkürer
  3. Silkelet Sonra Hamiş Kal

Silkelet Sonra Hamiş Kal

:MELEKLERİM: ilişki sonrası eşiniz bacaklarınızdan tutup çamaşır silkeler gibi silkeleyecek. sağa sola aşağı yukarı silkelettirin...BİR SİTEDE rastladım deneyen var faydasını gorende var .iNŞALLAH bu sıtedede faydası dokunur.banada bıraz sacma geldı ama ınceleyıncede hamıle kalanda yok denılemeyecek kadar cok.Paylasmak ıstedım denemekten zarar cıkmaz.HAYDİ BAŞARILARRRRR.....
  4. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...
  5. pko olup iğne yada aşılama ile anne olanlar

pko olup iğne yada aşılama ile anne olanlar

Herkese Mrb yeni üye yim iki konu açtım ama sanırım yanlış yerde konu a açtım.Pko hastasiyim yumurtlama günü mü nasıl öğrenebilirim.adetlerim düzensiz bazen 45 bazen 55 günde bir oluyorum .bi dusuk yaptım bundan bir sene evecek.1 yıldır çocuk istiyorum Klomen ise yaramadı .Bu ay igne yada aşılama olacam .benim gibi olup ta anne olan hamiş leri bekliyorum sağlıcakla kalın

Sayfayı Paylaş