gebe
  1. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43

pko olup tüpbebek yaptıranlar yada yaptıracaklaaaar

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında gülme tarafından paylaşıldı.

kızlaaaar pko olup tüpbebek yaptıranlar yada yaptıracaklar bırbırımıze yardımcı olalııııım

2. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    melekler ılk defa konu açtım sanırım basardım:ar4fd:.ben mart nısan gibi tüpbebek düsünüyorum aranızda tüpbebek yaptıranlar varmıııııı yardımcı olalım bırbırımızeeeee canlarıııımmm

3. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
  4. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    senin konunu yesinlerhahaha ben pko luyum yaza tüp bebek yaptırcam:kiss:

gülme bunu beğendi.
  5. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    hahaha kız asılama yaptırıyonya dur bı bısmıllah tutar ınsallah asılaman tüpbebeğe gerek kalmaz anam

6. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    kımse yokmu kızlar tüpbebek yapıtıran yada yaptıracaklaar

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  7. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    kız aşılamayı tüp bebek için rapor çıkarcam ondan yaptırıyorumm ama inş gerek kalmaz tabiki

gülme bunu beğendi.
pko olup tüpbebek yaptıranlar yada yaptıracaklaaaar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

nasıl hamile kaldınız pko pko olup hamile kalanlar pkolu olup kalanlar arkadaşlar ben 1,5 senelik evliyim.pkoluyum evlenince adet olmamaya başladım tabi herkes gibi bende hamiş oldugumu düşünüyodum ama yanılmıştım.doktor pkolusun dedi.6ay diana 35 kullandım bebek istiyoduk ve bıraktım.klomen verdi ama yine hamiş kalamadım.bu ay yine adetim gecikti?ne olur destek olun artık bunaldım:fırtına:
  2. pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko pko olup hamile kalanlar pko tedavisini nasıl oldunuz.hangi ilaçları kullandınız?:bebem:
  3. Polikistik over olup  tüp bebek yaptıranlar

Polikistik over olup tüp bebek yaptıranlar

polikistik over nedir,polikistik over ve tüp bebek tedavisi,polikistik over tüp bebek başarı oranı,polikistik over hakkında bilgiler Aşılama yöntemleri ile (3 defa aşılama) gebe kalınamazsa ancak tüp bebek düşünülebilir. Veya aşılama için yumurtalıklar hazırlanırken çok sayıda yumurta gelişebilir. Bu durumda aşılama yerine yumurtalar toplanarak tüp bebek yöntemi uygulanabilir. Ya da eşinde...
  4. pko olup  ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

pko olup ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

Herkese Mrb öncelikle Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin be bana da nasip eder inşallah .23 yaşında4 senelik evliyim.İlk 2 sene çocuk istemedim ama korunmama rağmen gebe anlamadım.3senede tedavisiz gebe kaldım .Ve uc Aylıkken gelişmedi kürtaj la sonlandı.1 yıldır uğraşıyorum klomen 7 ay kullandım bir yumurta bile gelişmedi Bu ay igne iler catlatma iğnesi tedavi ye...
  5. pko olup iğne yada aşılama ile anne olanlar

pko olup iğne yada aşılama ile anne olanlar

Herkese Mrb yeni üye yim iki konu açtım ama sanırım yanlış yerde konu a açtım.Pko hastasiyim yumurtlama günü mü nasıl öğrenebilirim.adetlerim düzensiz bazen 45 bazen 55 günde bir oluyorum .bi dusuk yaptım bundan bir sene evecek.1 yıldır çocuk istiyorum Klomen ise yaramadı .Bu ay igne yada aşılama olacam .benim gibi olup ta anne olan hamiş leri bekliyorum sağlıcakla kalın

Sayfayı Paylaş