gebe
  1. hallice

hallice Forum Okuru

Pko sendromum varmış doktorum klomen verdi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında hallice tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) hemen birşey sormak istiyorum 2 senedir evliyim 5 aydır çocuk istiyorum ama pko sendromu varmış doktorum klomen verdi klomen ile birlikte Saraçoğlu'nun soğan kürünü uygulamamda bir sakınca var mı? bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim :)

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ikisini bir arada uygulamanızı önermiyorum.Öncelik klomen tedavisini uygulayın.Alacağınız sonuca göre soğan kürünü ikinci alternatif olarak uygulayabilirsiniz.

Pko sendromum varmış doktorum klomen verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko pko olup hamile kalanlar pko tedavisini nasıl oldunuz.hangi ilaçları kullandınız?:bebem:
  3. klomenle hamile kalan var mı?

klomenle hamile kalan var mı?

kalan varsa yardımcı olsun
  4. klomenin faydası var mı ?

klomenin faydası var mı ?

merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen kullanıyorum faydasını gören var mı çok korkuyorum 7 ay önce kürtaj oldum lütfen cevap yazarmısınız.
  5. Pko.. Klomen ve çatlama iğnesi

Pko.. Klomen ve çatlama iğnesi

Kızlar merhaba 25 yasındayım. 1.5 senedir evliyiz. Adetimin 4. Günü klomene basladım. 5 gün ikişer taneden klomen kullandım. 30 haziran çatlama iğnemi oldum. İğne günü ve 1-2 temmuz kasıklarımda çok agrı oldu. Bugün de var ama cok daha hafif. İlk gün ve ikinci gün ilişki sırasında da çok agrım oldu. Sizce durumlar Nasıl ? Çatlama iğnesi ile hamile kalanlar ıgneden sonra ne gibi...

Sayfayı Paylaş