gebe
  1. kazazade

kazazade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0

pkolu olup benim gibi sürpriz bebek sahibi olanlar buraya

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında kazazade tarafından paylaşıldı.

Hadi gelin paylaşalım 2. Bebek için tedavi gördüm ama olmadı

pkolu olup benim gibi sürpriz bebek sahibi olanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek gibi bir yüze sahip olmak

Bebek gibi bir yüze sahip olmak

Bebek gibi bir yüze sahip olmak için ne yapmalıyım? Kızlar ben Bebek gibi bir yüze sahip olmak istiyorum eminim herkes ister ama bana öneri verin. Ben Bebek gibi bir yüze sahip olmak zorundayım ne yapmam lazım acaba :S
  2. Bebek Gibi Bir Cilde Sahip Olmak İçin Maske Tarifleri

Bebek Gibi Bir Cilde Sahip Olmak İçin Maske Tarifleri

bebek gibi bir cilt için bebek gibi bir cilde sahip olmak için bebek gibi bir cilt için maske Eğer bir cilt sağlık sorununuz yoksa, yumuşacık, pürüzsüz, bebek gibi bir cilde sahip olmak için düzenli yapacağınız bir bakım yeterlidir melekler :) Bu bakım için de öncelikle cildinizi temiz tutmalısınız. Bunun dışında uygulayacağınız maskeler bebek gibi bir cilde sahip olmanızı kolaylaştıracaktır....
  3. gelişim geriliği olup bebeğini aldıranlar buraya

gelişim geriliği olup bebeğini aldıranlar buraya

anne karnında gelişme down sendromu Selam kızlar; anne karnında gelişemeyen bebekleri olan varmı? nasıl bir süreç yaşadınız?
  4. Bebek Sahibi Olduktan Sonra Sizi Bekleyen  Sürprizler

Bebek Sahibi Olduktan Sonra Sizi Bekleyen Sürprizler

doğumdan sonra sizi neler bekliyor,bebekli yaşamda sizi bekleyen süprizler,bebek bakımı,çocuk sahibi olunca yapmanız gerekenler,anne baba olmanın sorumluluğu nedir,anne babanın vazifeleri,bebeğinize karşı nasıl sabırlı olursunuz,bebekle beraber neler değişecek,bebek sahibi olmaya hazır mısınız,çocuk sahibi olmak , Muhtemelen bir zamanlar yapılacak işleri belirleyebiliyordunuz, ancak bunu...

Sayfayı Paylaş