gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Plajda Türkler Nası Belli Olur...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

-güneş en tepedeyken ( saat 12:00-13:00 gibi) denize girmek. denizde oyun oynarken "hamza abiii! at topu" deyu ünlemek. güneş yanığı olunca da barım barım bağırmak. -henüz restaurant bile açılmamışken, kapı önünde açık büfe kuyruğuna girenlerin hepsi türk'tür... lakin; temkinli olmak lazımdır 400+ çeşit yemek her an bitebilir!!!

-turk kadinlar icin makyajla denize girmek, turk erkekler icin ise mayosuna sigarasini sikistirmak ve denizde altin sarisi saatlerinin parlamasi..

-avusturalyada bi plajin duvarinda koca bi yazi : nuray beni ara ku$um

-daha su derinleşmeden denizin sığlıına çömelmiş kollarıyla yuvarlak çizen insan modelinin aynı anda etrafına bakarak işediğinin farkedilip edilmediğini anlamaya çalışanı...

-kumda terliklerden kale yapıp, rüştü rüştüüüü yine rüştüü nidalarıyla kalecilik yapmak.

-havuzda yada denizde güreşmek. sahilde karpuz yemek ,cocugunu plajda çişe tutmak.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Plajda Türkler Nası Belli Olur...
    :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:evet ya aynen tesekkürler cnm

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Plajda Türkler Nası Belli Olur...

rica ederim canım :D

4. perry

perry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahahahhaa koptummm - daha iyi tarif edilemezdi:)))

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    henüz restaurant bile açılmamışken, kapı önünde açık büfe kuyruğuna girenlerin hepsi türk'tür... lakin; temkinli olmak lazımdır 400+ çeşit yemek her an bitebilir!!!
    bu hakkaten böledir ama

6. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Dediklerin doğru ama iyiki hepsi var farkımızda böyle olsun

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ya ben bazen kendıme soruyorum nıye hep farkedılıyor turkler yaa cidden üzülüyorum oyle olmasınaa

Plajda Türkler Nası Belli Olur... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl İnce Belli Olursunuz?

Nasıl İnce Belli Olursunuz?

İnce belli, kalın kalçalı olmak hem kalbinizi hem de verdiği mutsuzluk sebebiyle ruhunuzu yorar. Beliniz bir türlü incelmiyor mu? Bu bölgeler ilk yağ depolanan ve en son yakılabilen yağlardır. Bu kısımdaki yağların erimesi bilinçli bir diyet ve hızlandırılmış spor programı gerektirir. Diyet yaparken sadece karbonhidrat alımını düşürmek yetmez. Meyvelerden ve sebzelerden basit şeker alımı...
  2. izmirlinin vitrini nası olur

izmirlinin vitrini nası olur

ptt kargo ile çalışıyorum...ürünlerimin temizliğinden emin olduğum için iade kabul etmiyorum arkadaşlar.posta çek hesabı yada banka hesabım vardır.özelden ulaşabilirsiniz.sevgilerle.... 38 ince 40 bedene uygun gömlek 13 ytl kargo dahil fiyattır.
  3. aşıklar yattığı yerden belli olur..

aşıklar yattığı yerden belli olur..

rüyada birinin dizine yatmak rüyada dizine yatmak yere dize erkekle Aşıklar yattığı yerden belli olur’. Bu söz, doğru olabilir mi sizce? Yanıtını hemen söyleyelim; evet! Uzmanlar, uyurken partnerinizle birlikte aldığınız pozisyonun, belki kendinize bile itiraf edemediğiniz duygularınızı ortaya çıkardığını iddia ediyorlar. Peki, ya siz, nasıl uyumayı tercih ediyorsunuz? Yatağa...
  4. Yüzük Dediğin Taşından belli olur

Yüzük Dediğin Taşından belli olur

Yüzüğünde taş olmayınca eksiklikmi hissedersin işte bunlar sana göre bolca taşı var bende çok beğenirim bol taşlıları :D kokoşmuyum deyim ::D
  5. Hamilelik ne zaman belli olur

Hamilelik ne zaman belli olur

Hamilelik tam olarak ne zaman belli olur ? Hamilelik sürecinde kadınlarımız ve anne adayları genelde biraz aceleci davranmaktadır. Özellikle regl günlerinizde bir farklılık var ise öncelikle kendinize şunu sormalısınız. Acaba bir üzüntü yaşadım mı reglimi geciktirecek mevsimsel yada duygusal bir değişiklik oldu mu ? Bu soruların tamamına hayır diye cevap veriyorsanız sırada test yaptırmak...

Sayfayı Paylaş