gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Planlı Okul Gelişim Modeli

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

okul gelişim modeli planlı okul gelişim modeli pest analizi örneği pest analizi örnekleri ilköğretim örneği
    [FONT=&quot]Planlı Okul Gelişim Modeli[/FONT]
    [FONT=&quot]Planlı Okul Gelişimi[/FONT] Planlı Okul Gelişimi “ Okul Gelişim Süreci Basamakları “ izlenerek sağlanmalıdır.
    Okul Gelişim Süreci Basamakları, birbirini takip eden on basmaktan meydana gelmektedir.
    Okul Gelişim Süreci Basamakları, sistematik bir yaklaşım ile; Planlama, Uygulama, Düzeltme ve tekrar Planlamaya dönüş şeklidedir.

Okul Gelişim Süreci Basamakları
    1.[FONT=&quot] [/FONT]Okul Gelişimi Yönetim Ekibin Kuruluşu
    OGYE
    10 MART 200.-- 31 MART 200. (3 hafta)

2.[FONT=&quot] [/FONT]Stratejik Plânlama ve Okul Gelişim
    Hedeflerinin Belirlenmesi
    (OGYE Tarafından)
    1 Nisan -- 18 Nisan ( 3 Hafta)

3.[FONT=&quot] [/FONT]Durum Analizi (SWOT ve PEST)
    21 Nisan –- 09 Mayıs ( 3 Hafta)

4.[FONT=&quot] [/FONT]Önceliklerin Belirlenmesi ve Çalışma
    Gruplarının Kurulması
    (OGYE Tarafından)
    12 Mayıs--23 Mayıs (2 Hafta)

5.[FONT=&quot] [/FONT]Çalışma Plânları
    (Çalışma Grupları Tarafından)
    Yıllık Okul Gelişim Plânı Hazırlama
    (OGYE Tarafından)
    26 Mayıs--6 Haziran (2 hafta)

6.[FONT=&quot] [/FONT]Yıllık Gelişim Plânının Uygulanması
    (Çalışma Grupları Tarafından)
    9 Haziran--30 Haziran (3 Hafta)

7.[FONT=&quot] [/FONT]Biçimlendirici Değerlendirme
    (OGYE Tarafından)
    15 Eylül--31 Aralık (18 Hafta)

8.[FONT=&quot] [/FONT]Düzeltilmiş Gelişim Plânın Uygulanması
    (OGYE Tarafından)
    05 Ocak--16 Ocak (2 Hafta)

9.[FONT=&quot] [/FONT]Son Değerlendirme ve Rapor Yazımı
    (OGYE Tarafından)
    2.Dönemin Başı--2.Dönemin Sonu (Yaklaşık 21 hafta)

10. İlgili Genel Müdürlüklere Gönderilmesi
    (Ortaöğretim Genel Müdürlüğü) veya
    (İlköğretim Genel Müdürlüğü)
    15 Haziran--3 Temmuz ( 3 Hafta)

İlköğretim okullarından birinde yapılmış bir plan

Planlı Okul Gelişim Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atom modelinin gelişimi

Atom modelinin gelişimi

atom modellerinin gelişimi atom modelinin yapılışı fikrinin tarihi gelişimi fikrinin gelişim süreci Ernest Rutherford, atom modelini geliştirdi. Alfa parçacıklarının ince metal levhalardan geçişini inceleyen Rutherfort, alfa parçacığı artı yüklü olduğundan levhadan geçişi sırasında metal atomlarındaki artı yüklerin itici etkisiyle sapmaya uğrayacağını ama parçacığın kütlesi çok büyük olduğu...
  2. Okul Saç Modelleri

Okul Saç Modelleri

öğrenci saç modelleri okul saç modelleri okul saçları öğrenciler için için 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını...
  3. Okul için saç modeli

Okul için saç modeli

okul için saç modelleri ilkokul saç modelleri okul topuz okulda nasıl yapılır saçı nasıl yapılır Arkadaşlar bu modelin nasıl yapıldıgını bilen varmı?anlatırsanzı çok sevinirim =)
  4. 2012 Okul Saçı Modelleri

2012 Okul Saçı Modelleri

2012 okul saçı modelleri saç modelleri saç modası okul saçı modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Şimdiki kızlar okulamı gidiyorlar yoksa sahneyemi çıkacaklar hiç anlamıyorum :D:D valla makyajdan tut SAçlar fönlü bilmem neli görünce okulamı gidiyorlr yoksa az sonra sahneyemi çıkacaklar ayırt edemiyorum :D:D oysa ne kadar güzel saç modelleri var. "ama asicim ben hep...
  5. 2013 Okul saç modelleri

2013 Okul saç modelleri

Bu konu; 2013 okul saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bakımlı ve güzel saçlara sahip güzel meleklerimiz için birbirinden güzel okul saçı modelleri yayınlıyorum. Artık okullarda saç modelleri isteğe göre tercih edilebiliyor ancak bizim şuan yayınlayacaklarımız daha çok liseli ve üniversiteli genç kızlar için uygun olacaktır :tik: Bu güzel modelleri aslında günlük yaşantımızda da...

Sayfayı Paylaş