Plasenta yaşlanması (kireçlenme)ve suyunda azalma yaşayanlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

1. sheker_shey

sheker_shey New Member

Kızlar dün doktora gittim kontrol sırasında dr suyumun azaldğını ve plasentanın yaşlandığını söyledi.Kalisifikasyona uğramaya başlamış.Yani artık palasenta görevinin tamamlandğını düşünüyomş bu durumda.Bu olayı yaşayan var mı ??dr bunu söyledikten ne kadr sonra sezeryana girdiniz çünkü artık doğum başlamış oluyo bol su içmenin bi faydası var mı?dr ne dedi size bu durum hakkında.Artık her kontrole gittiğimde çantamı falanda götürcm ruhsal olarakda doğumu gidiyomş gibi gitcem.ALLAHIM yardım et en olur!! perşembe günü kontrolümz var 35 +0 oluyoruz ALLAHIN iznyle.10 gün falan götürmez mi acaba en azından 36 bitse:(

Plasenta yaşlanması (kireçlenme)ve suyunda azalma yaşayanlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. KİREÇLENME NEFES DARLIĞI ve ÖKSÜRÜK

öksürük nefes darlığı nefes darlığı ve öksürük [B][COLOR=Red]KİREÇLENME [/COLOR] 400g. Ardıç tohumu, 1kg bal ile karıştırılır ve bu karışımdan, günde 3 öğün, aç karnına, 1 tatlı kaşığı yenir. [COLOR=Red] NEFES DARLIĞI[/COLOR] Bir miktar Deniz kadayıfı, toz haline getirilir. Ihlamur içine 1 çay kaşığı oranında katılarak kaynatılıp içilir. [COLOR=Red] ÖKSÜRÜK [/COLOR] Günde 20g.'dan fazla...
  2. Plasenta

Dokuz aylık macera sona erip bebeğiniz dünyaya merhaba dedikten hemen sonra doktorunuzun dikişlerden önce yapacağı bir işlem daha vardır: tüm hamilelik boyunca bebeğinizin pekçok gereksinimini karşılayan plasentayı çıkarmak. Halk arasında son ya da eş olarak da adlandırılan plasenta geçici bir organ olup hamilelik açısından hayati öneme sahiptir. Tüm hamilelik süresince fetus tüm...
  3. klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar

klomenle hamilelik belirtileri klomen sonrası serophene kullanıp hamile kalanlar serophene kullanıp hamile kalan varmı klomen tedavisinden sonraki aşama klomen kullanıp sonrada migdesi bulanan varmı birde cok şiştim kızlar cok rahatsızlık verdi şişlik kasık agrım falaket belimde agrıyor ama o cok değil klomen kullanıp bunları yaşıyan varsa bana yardım etsin hamiş kalımıyım
  4. boyunda kireçlenme

boymuöda kireçlenme var ne yapmalıyım? ilaç kullanamayorum sadece iğne olabliliyorum ne yapmayalıyım???
  5. Peri ve Pidilgayla hamilelik yaşayanlar var mı ?

Arkadaşlarım peri ve Pidilgayla hamilelik yaşayanların olduğunu hatta bazı sitelerde herkesin bunlarla hamile kaldığını okuyorum sitenizde bulamadım acaba bu yöntem ilaç mı her ne ise bana bilgiler sunmanız mümkün mü belkiyor olacağım saygılar

Sayfayı Paylaş