gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Plastik Babetler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

lastik babet plastik babet lastik babetler ayakkabılar ayakkabı
    Babetlerin plastik olanları görücüye çıktı, hem de çok renkli.
    Plastik babetleri görünce aklıma, köylerde giyilen ve kara lastik diye tabir edilen kauçuktan [plastik] yapılma ayakkabılar geldi.
    Ki bilenler bilir, lastik ayakkabılar ayağı çok çabuk terletir ve dayanılmaz bir koku verir.

Plastik Babetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babetler

Babetler

gelinlik altı babet gelinlik babetleri
  2. Plastik bardak kanser yapıyor

Plastik bardak kanser yapıyor

Plastik bardak kanser yapıyor Plastik ve köpükten imal edilen bardaklardan uzun süre çay-kahve gibi sıcak sıvı içenler kanser tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Günlük hayatımızda, çay ve kahve gibi içecekleri koyduğumuz plastik ve köpükten yapılan bardaklar meğer kanserojenmiş... Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selma Metintaş,...
  3. Çevraci plastikler

Çevraci plastikler

Genomatica Enstitüsü'nden bilimadamları petrol kullanmadan plastik üretebilecek bakteriler bulduklarını açıkladılar. Bakteriler biraz şeker ve su ile plastik üretebiliyorlar. Bilimadamları bu sistemi kullanarak bir yıl içinde 3 milyar pound kar elde edileceğine dikkat çekiyor. Şu anda dünya üzerinde kullanılan tüm plastikler petrol ve türevlerinden yapılıyor ve bu süreçte çok fazla enerji...
  4. babetler

babetler

Ben babetleri seviyorum yazın en rahat ayakabısı bence ya sizcce kızlar ama çok şıklar kullanmanızı tavsiye ederim:):):)
  5. Babetler

Babetler

Ben en çok babetlerle rahatmı ediyorum diyorsunuz hanımlar... Bu babetler sizcede çok şık değilmi ve rahatta gözüküyor ozman bunları kaçırmayın derim :)

Sayfayı Paylaş