gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Plastik Bardakları Atmayın Lamba Yapın

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Plastik Bardakları Atmayın Lamba Yapın
    değişik ve hoş birşey olmuş saol canım emeğine sağlık

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Plastik Bardakları Atmayın Lamba Yapın

güzel bişiy evet güzel yani

Plastik Bardakları Atmayın Lamba Yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Plastik bardak kanser yapıyor

Plastik bardak kanser yapıyor

Plastik bardak kanser yapıyor Plastik ve köpükten imal edilen bardaklardan uzun süre çay-kahve gibi sıcak sıvı içenler kanser tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Günlük hayatımızda, çay ve kahve gibi içecekleri koyduğumuz plastik ve köpükten yapılan bardaklar meğer kanserojenmiş... Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selma Metintaş,...
  2. Su Kabağından Lamba Yapımı

Su Kabağından Lamba Yapımı

su kabağından lamba yapımı su kabağı yapımı süs kabağı lamba kabağından video Malzemeler Kurumuş halde Su kabağı,kağıt zımpara,maket bıçağı,Ahşap veya metal Lamba standı,Hafif bir el matkabı, kalından inceye değişik matkap uçları, yeteri kadar plastik veye cam boncuklar,japon yapıştırıcı. Sukağının dışı yıkanır,üstündeki ince kabuk maket bıçağıyla temizlenir. Bir marangozda sukabağının altı...
  3. İşkembeden lamba yapımı

İşkembeden lamba yapımı

ipten lamba yapımı Bildiğiniz işkembenin sadece çorbası olur diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz:D Dekorasyon tutkunlarının işine akıl sır ermez, bir bakmışsınız işkembeden lamba yapmışlar:DEvet yanlış duymadınız işkembeden lamba:DŞimdi bana işkembenden atma diye iğrenç iyyybir espiri yapacaksanız şimdiden söyleyim sakın haa:piha::piha: Ben ilkkez böyle bir iğrençlikten şıklık görüyorum.Artık...
  4. Lamba-Bardak-Yastık ilgimi çekenler

Lamba-Bardak-Yastık ilgimi çekenler

İlgimi çeken birkaç eşyayı sizlerle paylaşmak istiyorum melişlerim .:)
  5. Plastik bardağın zararları spermi öldürüyor mu ?

Plastik bardağın zararları spermi öldürüyor mu ?

Doktorum eşim için plastik bardak kullanma dedi, eşimle bebek istiyoruz ve eşimdeki sperm sayısı önemli ölçüde az işte beslenme ile ilgili bişeyler söyledi en dikkatimi çekende plastik bardak pet şişe vs kullanma camdan iç suyunu her şeyini dedi anlamadım ki bunun sperm sayısına etkisi var mı ?

Sayfayı Paylaş