Platform topuk ayakkabı modelleri

Young bride

Banned
Platform topuk ayakkabı modelleri
platform topuk nedir platform topuklu ayakkabı modelleri topuklu ayakkabılar rahat mı ayakkabı modelleri 2011 2011 topuk ayakkabılar
Hem çok rahatlar hemde çok estetik duruyolar.Bu modellerde pek bi şık
380014d70b82cdc7c9.jpg

380014d70b861abb90.jpg

380014d70b8574705b.jpg

380014d70b837c6718.jpg

Sondan ikisi güzelmiş bencede :)

Yüksek topuk giyerdim ama nedense, bu yıl topuksuzlara mı alıştım nedir, giymiyorum:) Giydiğimde de rahat hissetmiyorum :D:D

Sondan ikisi güzelmiş bencede :)

Yüksek topuk giyerdim ama nedense, bu yıl topuksuzlara mı alıştım nedir, giymiyorum:) Giydiğimde de rahat hissetmiyorum :D:D

Ayakların alışmıştır spora ayakların yayılmıştır şimdi kocamaaaaan olmuştur hahaha Şimdiden topuklu giyemiyorum diyosun küçücük kibarcık topuklu ayakkabılara ayağım sığmıyo desene hahaha

Ayakların alışmıştır spora ayakların yayılmıştır şimdi kocamaaaaan olmuştur hahaha Şimdiden topuklu giyemiyorum diyosun küçücük kibarcık topuklu ayakkabılara ayağım sığmıyo desene hahaha

Evlat, evlatttt sana ceza kesirim ha hahaha Oda hapsi cezası hahaha Nasıl oalcak diye sorma, sitede ki tek oda olan yönetim odasında iki gün bekler dışarı çıkamazsın ona göre hahaha

Kıs ben, gün be gün küçüldükçe ayaklarımda küçüldü, ne büyüğü hahaha 37 numara giyiyorum şimdi ve hatta diyebilirim ki, o bile bol geliyor ama ayaklarımın rahatına düşkün olduğum için ideal numara diyorum hahaha Topuklularla çok fazla ayakta duramıyorum, inan gece clubune gittiğim de bile ki, orda tabure yada oturacak herhangi bişey yoktur bilirsin de, ben yinede yazim hahaha Herneyse saatlerce ayakta dur, oyna ayaklarım şişiyor inan arada çaktırmadan çıkarıyorum ayaklarımı ama saniyede geri sokuyorum ayakkabının içine hahaha Uzun süreli ayakta kalacaksam giymiyorum şimdi, eskiden pek bilmezdim ama şimdi rahatsız oluyorum, uzun süre ayakta durmaktan topuklu ile :D:D

Dip not: Bir daha da annenin arkasından konuşma, oda cezası gelecek valla hahaha

Geri