(Plato Photo) 3 Adımda resimlerinize müzikli slayt hazırla..

Konu, 'Photoshop' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

fotoshop hazırla resimleri müzikli slayt yapma programsız slayt yapma fotoshop müzikli nasıl yapılır resimli anlatım
    Plato Photo Slideshow​

Boyut: 8.62 Mb
    Versiyon: 2.16
    Lisans: Shareware

Tanıtım:​

Arkadaşlar arka plana ister çeşit çeşit videolar koyup, bunların üzerine yazılar ekleyebilirsiniz. Ya da arka plana çeşit çeşit derlediğiniz resimleri koyarak istediğiniz veya çok beğendiğiniz müzik parçalarıyla adeta çoşacaksınız!!!​

2. BANA_SOR-68

BANA_SOR-68 Yeni Üye

Cevap: (Plato Photo) 3 Adımda resimlerinize müzikli slayt hazırla..
    sarfettigin emek icin tskr

3. Hülya

Hülya Yeni Üye

Cevap: (Plato Photo) 3 Adımda resimlerinize müzikli slayt hazırla..
    Teşekkürler canım =)

(Plato Photo) 3 Adımda resimlerinize müzikli slayt hazırla.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kuru cilt icin gece kremini kendin hazirla

KURU CİLT GECE KREMİ • 50 GR. VAZELİN • 1 ÇAY KAŞIĞI TEREYAĞI • 1 ÇAY KAŞIĞI HAVUÇ SUYU • SEVDİĞİNİZ BİR KOKU Kremi yapmak için; yukarıda belirtilen malzeleri belirtilen miktarlarda karıştırarak uyğulayınız. __________________alinti
  2. pratik kirisik kremini kendin hazirla ve etkisini gör

PRATİK KIRIŞIKLIK KREMİ • GELİNCEK ÇİÇEĞİ • TUZSUZ TEREYAĞI • LANOLİN Kurutulmuş gelincik çiçeğini Tuzsuz Tereyağında erit bir gece dinlendir ertesi gün aynı işlemi tekrarla ve içine Lanolin ekleyerek kırışıklık bulunan bölgelere uygula etkisini göreceksiniz alinti
  3. Süper / Kıyafet - Saç vs Photo Shop için

photoshop kıyafetleri photoshop kıyafet değiştirme kıyafet için kıyafetler hazır kıyafetler +
  4. photo shopta yıldız yapmak

photoshopta yıldız yapma photoshop yıldız yapma photoshopta yapmak photoshop yapmak da 1.polygon tool u bulun ve seçin U ya bastıgınızda olan yerde 2. 3. x
  5. Msn Plus Live İle Avatarlarınızı Slayt Halinde Görünsün

Msn Plus Live İle Avatarlarınızı Slayt Halinde Görünsün Dosyayı İndirip Kurun Ve Her hang iBir konuşma Penceresine /DpOptions yazın... Gelen Penceredeki.Dp Directory Den gözükmesini İstediğiniz Avatarların olduğu Klasörü Seçin ...dier 2 kuyu İşaretleyin.. Every 30 minute(s) yazan Yerdeki 30 U Kaç yaparsanız Resmin değişme aralığı O Olacaktır... örnek 1 Yaparsanız Her 1 Dakikada Avatarınız...
  6. Resimlerinize Korku Filmi Efekti Ekleyelim

Bu anlatım sayesinde çok güzel bi resmi bile çok korkunç ve ürpertici yapabilceksiniz..Aslında hepsi çok kolay sadece Fotoğraflarınızın renk ayarlarınla oyanamanız ve efekleride yeride koyduğunuz zaman tamammen bitiyor.. Eğer bide oraya sonradan bi resim yapıştırırsanız,daha da korkunç olabilir..Ama bu sizin zevkinize bağlı.. 1.)Adım.: Efekti uygulamak için bir resim açalım.Eğer boş...
  7. slayt

moda ile ilgili slayt aradım bulamadım bana siteye ekleyebilir misiniz?
  8. Plato nedir

plato nedir plato nedir, kısaca, nerelerde bulunur, ne demektir buyrun hepbirlikte öğrenelim arkadaşlar. Plato nedir diye merak eden Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz, bu yazımızda plato merakınızı gideriyoruz :) Plato: Fiziki coğrafya terimidir. Yer şeklini ifade eder. Çevresine göre alçakta kalmış, akarsularca parçalanmış dalgalı ve eğimli geniş düzlüklerdir....
  9. Müzikli Mail

Mailimi karşı taraf açınca otomatik olarak müzik çalsın istiyorum Bilen arkadaşlar varsa, anlatırlarsa sevinirim
  10. Zoner Photo Studio

Zoner Photo Studio hakkında bilgiler Zoner Photo Studio 14 free Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Zoner Photo Studio 14 Free hakkında merak ettiğiniz tüm billeri paylaşıyor ve Zoner Photo Studio kullanımı hakkında ki bilgilerede yer veriyoruz arkadaşlarım. Zoner Photo Studio 14 Free bilgisayarınızdaki fotoğraf ve resim arşivinizi kolaylıkla yönetmenizi,organize etmenizi ve fotoğraflarınızı...

Sayfayı Paylaş