(Plato Photo) 3 Adımda resimlerinize müzikli slayt hazırla..

Konu, 'Photoshop' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

fotoshop hazırla resimleri müzikli slayt yapma programsız slayt yapma fotoshop müzikli nasıl yapılır resimli anlatım
    Plato Photo Slideshow​

Boyut: 8.62 Mb
    Versiyon: 2.16
    Lisans: Shareware

Tanıtım:​

Arkadaşlar arka plana ister çeşit çeşit videolar koyup, bunların üzerine yazılar ekleyebilirsiniz. Ya da arka plana çeşit çeşit derlediğiniz resimleri koyarak istediğiniz veya çok beğendiğiniz müzik parçalarıyla adeta çoşacaksınız!!!​

2. BANA_SOR-68

BANA_SOR-68 Yeni Üye

Cevap: (Plato Photo) 3 Adımda resimlerinize müzikli slayt hazırla..
    sarfettigin emek icin tskr

3. Hülya

Hülya Yeni Üye

Cevap: (Plato Photo) 3 Adımda resimlerinize müzikli slayt hazırla..
    Teşekkürler canım =)

(Plato Photo) 3 Adımda resimlerinize müzikli slayt hazırla.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım)

facebook renk değiştirme resimli anlatım facebook renk değiştirme Öncelikle resim açılır Kolay gelsin ALıntıdır...
  2. 3 Adımda Messenger TV Sahibi Olun!..

3 Adımda Messenger TV Sahibi Olun!.. Aşağıdaki Adımları Uygulayarak Siz de Messenger TV'yi Kullanabilirsiniz. Adım 1: Messenger'ı Açıp messengertv@live.com adresini ekliyoruz. Adım 2:Ekledikten sonra konuşma penceresi açıp herhangi bir yazı yazıyoruz...
  3. 3 adımda kaş alma yöntemi...

kaş alma kaş alma videoları teknikleri video 3 adımda mükemmel kaşlar :ehi: Düzenli olarak kaşlarınızı aldırmak, cüzdanınızı çok çabuk boşaltabilir kuaförlere para yatırımı yapmayalım dimi meleklerim Ancak bu işi nasıl yapacağınızı bilirseniz, paranız cebinizde kalır İşte mükemmel kaşlar yaratmanın 3 adımı İlk adım: Kaşlarınızı yukarıya doğru fırçalayın Fırçayla kaşlarınızı yukarıya...
  4. slayt

moda ile ilgili slayt aradım bulamadım bana siteye ekleyebilir misiniz?
  5. Kırışıklıkları 3 Adımda Engelleyin!

Bu konu, Kırışıklıkları 3 Adımda Engelleyin haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaşın ilerlemesiyle birlikte yerçekimine ve mimiklere karşı koyamayan cildimiz kırışmaya başlar. Ancak yapılacak bazı bakımlarla bu kırışıklıklar geciktirilebilir. Bu yazımızda da sizlere 3 adımda nasıl kırışıklıklarınızı engelleyebileceğinizi anlatacağız.. 1- Doğal cilt bakımı...

Sayfayı Paylaş