gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Platon Sözleri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam millet aranızda Platon Sözleri bilen var ise rica ediyorum acil tarafından benimle Platon Sözleri paylaşabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Platon Sözleri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babaya Sevgi Sözleri  istiyorum sizden

Babaya Sevgi Sözleri istiyorum sizden

Babaya Sevgi Sözleri arıyorum ben canım babam için yazacağım en güzel en duygu yüklü ve yeni Babaya Sevgi Sözleri sunarsanız çok sevinirim :)
  2. Platon - Eflatun sözleri

Platon - Eflatun sözleri

Platonun Sözleri Eflatunun Güzel Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Eflatunun sözleri ricasında bulunan misafirimize, Sokrates’in öğrencisi ve Aristoteles’in hocası olan, Antik Yunan filozofu Eflatun'un en güzel sözlerini paylaşıma sunuyoruz. İyi insanların doğru davranması için yasaya lüzum yoktur. Kötü insanlar ise yasayı çiğnemenin bir yolunu zaten bulur. Kimse...
  3. Platon Hayatı Kısaca bilgi istiyorum

Platon Hayatı Kısaca bilgi istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden eflatunun yani Platon ile ilgili bilgi istiyorum aranızda Platon Hayatı Kısaca bilgi sahibi olan kişiler var ise lütfen bana yazsın.
  4. Yalın Kasma Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Kasma Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yalın Kasma Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyor ve hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum.
  5. Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

selam arkadaşlar ben acele tarafından sizlerden Depar Hediye Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden Depar Hediye Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş