gebe
  1. Mecazkadin

Mecazkadin Forum Okuru

Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Mecazkadin tarafından paylaşıldı.

Merhaba, size bir konu hakkinda danismak istiyordum. Evet ben asik oldum hani olur ya onu gordugunuzde kalbiniz yerinden firlar, karniniza agrilar girer.. Ama ben o kadar cok seviyodum ki gozlerinin icine bakamiyordum korkuyordum. Simdi konuya nasil gireyim bilemiyorum, bu cocuk annemin en yakin arkadasinin oglu biz neredeyse her gun beraberiz beni gordugunde meraba bile demiyor. Cocugun hic sevgilisi olmamis benimde eski sevgilimi biliyor. Benim uvey babam ve babasi da cok yakin arkadaslar ben ne kadar kendime hayir asik olmicam desemde asik oldum tutamadim duygularimi. Her gece aglamaya basladim en ufacik seyden umitlenmeye basladim. Cok seviyorum fakat korkuyorum soylemekten.. Kuzeniyle konustum kuzeni konusmayi denedi ailesini annesini babasini taniyorum yapamam demis. Ben konusmayi denedim umursamadi beni. Ama bazen oyle bir bakiyor ki oda bana asik saniyorum. Bazen beraber guluyoruz egleniyoruz dunyanin en mutlu kizi ben oluyorum ama bitince hersey eskiye donuyor. Cok seviyorum ne yapmam lazim nasil belli edebilirim onu sevdigimi hemde deliler gibi nasil beni sever ? Lutfen yardim edin..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , kuzenin den sevdiğinizi belirtmesini istemiş , durum iletilmiş ve yanıt gecikmeden gelmiş..Demem oki nasıl belli ederim, nasıl açılırım diye düşünmeye gerek kalmamış.Zira delikanlı ''Ailesini annesini babasini taniyorum yapamam ''demiş.Daha fazla bağlanma derim.Zira senden hoşanıyor yada seviyorsa kendi gelir açılır.Ki ondan hoşlandığını öğrenmiş durumda.. Sevgiler..

3. Mecazkadin

Mecazkadin Forum Okuru

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim fakat bazen oyle seyler yapiyorku diyorsun ki oda beni seviyor, anlayamiyorum aramizda cok farkli birsey var onu gorunce nefes alamiyorum. Lutfen beni anlayin, ablasi da aramizi yapmaya calisiyor ama cocukta cok fazla gurur var. Ne yapacagimi bilmiyorum.

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim..Ben sizi anlıyorum sadece tavsiyede bulunuyorum.Umarım beklediğiniz adım gelir, sevgiler..

Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asik olanlar baksin...

Asik olanlar baksin...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yardım eder misiniz bana lütfen

yardım eder misiniz bana lütfen

van devlet hastanesinden nasıl randevu alabilirim acaba?
  3. yardım eder misiniz?

yardım eder misiniz?

erkek arkadaşımla 19 temmuzda biraz yakınlaştık ama tam bir birleşme olmadı ondan 2 gün sonra adet oldum zaten adetlerm sancılı olur hala da adet oluyorum eylülün 15inde ekimin 17sinde ve kasımın 17sinde adet oldum ama adet olarak da hamile kalınıo die korkuorum onun dışında mide bulantısı baş dönmesi kokuya hassaslık göğüs uçlarında koyulaşma kalp atışlarında hızlanma iştahımda açılma aşerme...
  4. hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

Dünyada yapılan birçok araştırmaya göre kadınların aşık olmadan önceki hayallerindeki erkek ile aşık oldukları erkekler arasında uçurumların var olduğundan söz edilir.Peki siz hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?
  5. hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

Dünyada yapılan birçok araştırmaya göre kadınların aşık olmadan önceki hayallerindeki erkek ile aşık oldukları erkekler arasında uçurumların var olduğundan söz edilir.Peki siz hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

Sayfayı Paylaş