Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

• Konbuyu başlatan Mecazkadin
  • Başlangıç tarihi
M

Mecazkadin

Forum Okuru
Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz
Merhaba, size bir konu hakkinda danismak istiyordum. Evet ben asik oldum hani olur ya onu gordugunuzde kalbiniz yerinden firlar, karniniza agrilar girer.. Ama ben o kadar cok seviyodum ki gozlerinin icine bakamiyordum korkuyordum. Simdi konuya nasil gireyim bilemiyorum, bu cocuk annemin en yakin arkadasinin oglu biz neredeyse her gun beraberiz beni gordugunde meraba bile demiyor. Cocugun hic sevgilisi olmamis benimde eski sevgilimi biliyor. Benim uvey babam ve babasi da cok yakin arkadaslar ben ne kadar kendime hayir asik olmicam desemde asik oldum tutamadim duygularimi. Her gece aglamaya basladim en ufacik seyden umitlenmeye basladim. Cok seviyorum fakat korkuyorum soylemekten.. Kuzeniyle konustum kuzeni konusmayi denedi ailesini annesini babasini taniyorum yapamam demis. Ben konusmayi denedim umursamadi beni. Ama bazen oyle bir bakiyor ki oda bana asik saniyorum. Bazen beraber guluyoruz egleniyoruz dunyanin en mutlu kizi ben oluyorum ama bitince hersey eskiye donuyor. Cok seviyorum ne yapmam lazim nasil belli edebilirim onu sevdigimi hemde deliler gibi nasil beni sever ? Lutfen yardim edin..

Merhaba , kuzenin den sevdiğinizi belirtmesini istemiş , durum iletilmiş ve yanıt gecikmeden gelmiş..Demem oki nasıl belli ederim, nasıl açılırım diye düşünmeye gerek kalmamış.Zira delikanlı ''Ailesini annesini babasini taniyorum yapamam ''demiş.Daha fazla bağlanma derim.Zira senden hoşlanıyor yada seviyorsa kendi gelir açılır.Ki ondan hoşlandığını öğrenmiş durumda.. Sevgiler..

Geri