gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Platonik Aşk Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Platonik Aşk Sözleri Platonik aşıklar için sizden en güzel Platonik Aşk Sözlerini yazmanızı istiyorum kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Platonik Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Platonik aşk

Platonik aşk

:pasi: :dil:İŞTE PLATONİK AŞK:dil:
  2. Platonik Aşk

Platonik Aşk

Ben 16 yaşıdayım ve size biarz saçma gelebilir ama 30 yaşındaki bir öğretmenime aşığım.Aslında benim öğrtmenim değil yani bize derse girmiyor.O başka bir bölüm öğretmeni,ben başka bir bölüm öğrencisi.Onu her gördüğümde heyecanlanıyorum,onu çok seviyorum.Yaşı çok büyük ama buna karşı koyamıyorum.Onun da beni sevmesinin isterim ama bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum.Onun yanındayken çok çocuksu...
  3. En güzel Platonik Aşk Sözleri

En güzel Platonik Aşk Sözleri

Platonik Aşk Sözler Platonik Güzel Aşk Sözleri Dünyada ki en zor aşktır platonik aşk... Dilerim ki hiç kimse platıonik bir aşka tutulmaz ve herkes aşkının karşılığını bulur. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlerle en güzel platonik aşk sözlerini paylaşıyoruz. pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni Sen Sadece Kalbimin Değil yarınlarında...
  4. Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik aşk yaşamış olan arkadaşlarım var mı bilmiyorum aranızda ama ben ne yazık ki platonik bir aşığım evet ne yazık çok yazık çok acı:S Sizden Platonik Aşk Mesajları yazmanızı rica ediyorum belki bu msjlar sayesinde aşkımı görebilir ya da ona aşık olduğumdan şüphelenebilir:S

Sayfayı Paylaş