gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Platonik Aşk Yaşayan Oldumu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar şu anda platonik bir aşk yaşıyorum. İnanılmazda içime kapanığım, bununla ilgili bana yazı yazar mısınız, yazılarınıza ihtiyacım var. Ne yapmalıyım ki ? Cesaretimi toplayım gidip söylesem mi ? Sevgilisi var mı onu bile bilmiyorum ya onu görünce kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. Delimiyim neyim ben yaa bi tek benmiyum bu durumda ?=

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan aşk için ölünür mü adlı konumuzu inceleyebilir,BURAYA tıklayarak forumumuza üye olup daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz...

Platonik Aşk Yaşayan Oldumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mantık...platonik aşk...ve ...aşk

mantık...platonik aşk...ve ...aşk

aşk mantık nickleri platonik aşkın belirtileri mantık resimleri mantık platonik aşk
  2. Platonik aşk

Platonik aşk

:pasi: :dil:İŞTE PLATONİK AŞK:dil:
  3. Platonik Aşk

Platonik Aşk

Ben 16 yaşıdayım ve size biarz saçma gelebilir ama 30 yaşındaki bir öğretmenime aşığım.Aslında benim öğrtmenim değil yani bize derse girmiyor.O başka bir bölüm öğretmeni,ben başka bir bölüm öğrencisi.Onu her gördüğümde heyecanlanıyorum,onu çok seviyorum.Yaşı çok büyük ama buna karşı koyamıyorum.Onun da beni sevmesinin isterim ama bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum.Onun yanındayken çok çocuksu...
  4. Platonik Aşk Sözleri

Platonik Aşk Sözleri

Platonik Aşk Sözleri Platonik aşıklar için sizden en güzel Platonik Aşk Sözlerini yazmanızı istiyorum kızlar.

Sayfayı Paylaş