gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Playboy'un patronu hugh hefner 'ikisini de seviyorum' dedi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

hugh hefner ikizler hugh hefner sevgilisi 'İKİSİNİ DE SEVİYORUM

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE PAMELA ANDERSON'LA 82.'NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLAYAN DÜNYANIN ÖNDE GELEN ERKEK DERGİLERİNDEN PLAYBOY'UN PATRONU HUGH HEFNER, 19 YAŞINDAKİ İKİZLER KRİSTİNA VE KARİSSA SHANNON'UN KIZ ARKADAŞLARI OLDUĞUNU AÇIKLADI.

Birlikte yaşadığı genç sevgilisi Holly Maddison tarafından önce aldatılan sonra terk edilen yaşlı kurtun hakkında çıkan Bridget Marquardt ve Kendra Wilkinson'la birlikte olmak istemediği söylentileri kanıtlanmış oldu. Kendisini aldatan Playmate güzellerini affetmeyen Hefner, şimdi Playboy'un Nisan sayısına kapak olan ikizleri 'sevgili' yaptı.

305 milyon dolarlık servetiyle krallığını ilan eden Hefner, ikizler için 'Hayatımın kalan kısmını onlarla geçireceğim' açıklamasında bulundu.

19 yaşındaki ikizler Karissa ve Kristina Shannon, 82 yaşındaki 'sevgililerinin' 50 milyon dolarlık malikanesine taşındı.

Playboy'un patronu hugh hefner 'ikisini de seviyorum' dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

sevgilimi cok seviyorum eski sevgilimi seviyorum eski hala yeni sevgilim BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRACAK! ZEYNEP DİZDAR : ESKİ SEVGİLİMİ HALA SEVİYORUM , YENİ SEVGİLİM DE BUNU BİLİYOR ' DEDİ. Zeynep Dizdar, eski sevgilisi Ümit Sayın hakkında yaptığı açıklamalarla bir ilke imza attı. İki yıldır yeni bir ilişkisi olduğunu belirten Dizdar, 'Ümit hayatımın en güzel dönemlerinde...
  2. "Seni Seviyorum" Dedim

"Seni Seviyorum" Dedim

Sevmek dedim. Yoluna ölmek dedi. Yol dedim. Alıp başını gitmek dedi. Gitmek dedim. Bir Ahh çekip dostlardan ayrılmak dedi. Dost dedim. Durdu bana baktı, dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim dedi. Yürek dedim. Dünyaları içine sığdıramadığım dedi. Dünya dedim. Hayatın bir yüzü dedi. Yüz dedim. Ardında ne gizli bilemediğim...
  3. "Seni Seviyorum" Dedim "Bende Seni" Dedi..

"Seni Seviyorum" Dedim "Bende Seni" Dedi..

Sevmek dedim. Yoluna ölmek dedi. Yol dedim. Alıp başını gitmek dedi. Gitmek dedim. Bir Ahh çekip dostlardan ayrılmak dedi. Dost dedim. Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim dedi. Yürek dedim. Dünyaları içine sığdıramadığım dedi. Dünya dedim. Hayatın bir yüzü dedi. Yüz dedim. Ardında ne gizli bilemediğim dedi. Giz...

Sayfayı Paylaş