gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Plaza Otel’de yönetim TMSF’ye geçti

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

TASARRUF Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), "tabela şirketleri" niteliğindeki firmalar aracılığıyla banka kaynağı aktarıldığı belirlenen ve hisse bedelleriyle işletme sermayesi banka kaynaklarından karşılandığı anlaşılan İstanbul’daki The Plaza Otel’in sahibi görünen Yasemin Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim ve denetimini devraldığını açıkladı. Fon’un kamu alacaklarını en kısa sürede ve en yüksek bedelle tahsil edebilmek için, protokol imzalamış olsun veya olmasın, tüm borçlu grupların protokollerde beyan edilmiş veya edilmemiş varlık, şirket ve değerleriyle ilgili araştırmalarını sürdürdüğü kaydedildi. TMSF’yle 1.6 milyar dolarlık ödeme protokolü imzalayan Interbank’ın eski sahibi, Etibank’ın yüzde 50 ortağı Cavit Çağlar, verdiği sözleri tutmadığı için bu operasyonun başlatıldığı vurgulandı. Yasemin Turizm, Çağlar’ın şirketleri arasındaydı. Çağlar, "Otelin benimle ilgisi yok" dese de, Interbank’tan iz sürerek, bağlantıyı kurup, The Plaza Otel’in yönetimi devralma yolunu seçti. Hürriyet

Plaza Otel’de yönetim TMSF’ye geçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yönetim

yönetim

hiç bir başlığa uymayan bölümü açılsa iyi olur diyorum
  2. Capital Plaza Otel

Capital Plaza Otel

Otel Bilgileri: Capital Plaza Otel Ankara, 80 toplam oda, 8 suit oda, 28 mutfaklı deluks oda, 1 özürlü odası, 4 sigara içilmeyen oda, 39 standart oda. Otel odaları Şehir manzaralı. Ankara Capital Plaza Otel oda detayları ise, Direk telefon, minibar, kasa, internet bağlantısı, split klima, duş, küvet-banyo, banyoda telefon. Otelin genel özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün. Merkezi...
  3. Crowne Plaza İzmir

Crowne Plaza İzmir

Sınıfı : 5 Yıldızlı İlçesi : Balçova Oda Özellikleri: 219 toplam oda, 333 toplam yatak, 1 kral dairesi, 42 club oda, 6 junior suit, 3 senior suit, 30 bağlantılı oda, 2 özürlü odası, 56 sigara içilmeyen oda, 167 standart oda. Deniz, dağ manzarası var. Detaylar: Direk telefon, müzik yayını, minibar, elektronik kasa, internet bağlantısı, çay/kahve makinesi, ücretli tv, uydu tv, interaktif tv,...
  4. Crowne Plaza İzmir Kaplıca

Crowne Plaza İzmir Kaplıca

crowne plaza izmir kaplıca Crowne Plaza İzmir Kaplıca Sınıfı : 5 Yıldızlıİlçesi : Balçova Crowne Plaza İzmir Oda Özellikleri: 219 toplam oda, 333 toplam yatak, 1 kral dairesi, 42 club oda, 6 junior suit, 3 senior suit, 30 bağlantılı oda, 2 özürlü odası, 56 sigara içilmeyen oda, 167 standart oda. Deniz, dağ manzarası var. Detaylar: Direk telefon, müzik yayını, minibar, elektronik kasa,...
  5. Club Aqua Plaza - Alanya

Club Aqua Plaza - Alanya

aqua plaza alanya akua plaza Bölge: Antalya, Alanya, Alara Konum: Özel Plaj, Sahilde, Alanya Konaklama: Herşey Dahil A La Carte. Yatak Sayısı: 114 Oda, 260 Yatak, 110 Standart Oda, 1 Engelli Odası, 4 Suit Oda Özellikleri: Telefon, Duş ve Tuvalet, Saç Kurutma makinası, Yangın Alarmı, Minibar, Uyandırma Servisi, Balkon, Uydu TV, Merkezi Klima Manzara: Deniz Manzarası Yeme,İçme:...

Sayfayı Paylaş