gebe
  1. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

pm nasıl yüklenir

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında jnevin tarafından paylaşıldı.

bende takı yarışmasına katılmak istiyorum ama resmin nasıl yükleniceğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

pm nasıl yüklenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Mesaj Yani Pm Nasıl Atılır ?

Özel Mesaj Yani Pm Nasıl Atılır ?

Forum kullanmayı bilmeyen değerli kullanıcılarımız için pm nin nasıl atıldığını anlatacağım. Öncelikle pm atacağınız kişinin isminin üzerine tıklayın aşağıdaki gibi bir sayfaya yönleneceksiniz. Özel mesaj gönder butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde görülen işlemi gerçekleştiriyorsunuz.
  2. Ipod Shuffle'a Nasıl Şarkı Yüklenir?

Ipod Shuffle'a Nasıl Şarkı Yüklenir?

ipoda müzik yükleme ipoda müzik atma ipoda nasıl müzik atılır Teknoloji işlerlerken dur durak bilmiyor melekler :) Eğer teknolojinin sıkı bir takipçisiyseniz ve müzik dinlemekten zevk alıyorsanız, muhtemelen bir ipod shuffle sahibisinizdir. Bu yazımızda sizlere ipodunuza nasıl müzik yükleyeceğinizi izah edeceğiz :) Öncelikle iPodlar, mp3′ler gibi masaüstünden müziğin taşıyım mp3′e atma...
  3. Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir lütfen bu konuda bana bilgi verin ve yardımcı olun kızlar.
  4. İpade Nasıl Oyun Yüklenir Öğrenmek İsteyenler Buraya

İpade Nasıl Oyun Yüklenir Öğrenmek İsteyenler Buraya

İpade Oyun Yükleme Oyun Nasıl Yüklenir İpade Sevgili melekler, ipad hayatımıza çok hızlı bir giriş yaptı ve yavaş yavaş da yayılmaya devam ediyor. Bir önce ki konumuzda ipade pdf atma hakkında bilgiler vermiştik sizlere. Bu sayfamızda da İpade Oyun Yükleme nasıl olur anlatmaya çalışacağız... İpad'e oyun yüklemek için; Apple Store'a girin ve istediğiniz oyunu önce bilgisayarınıza...
  5. Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bu konu; bilgisayara bluetooth nasıl yüklenir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelişen teknolojinin yarattığı kolaylıklar günlük hayatımızda işlerimizi daha çabuk halletmemeize ve zaman kaydı yaşamadan işlerimizle ilgilenmemize olanak sağlıyor. Bu kolaylıklardan biri de bluetooth cihazı. Bilgisayarımızda ki bilgileri telefonumuza ya da başka bir bilgisayara aktarmak ya da...

Sayfayı Paylaş