gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pmyo 2013 sınavı ne zaman yapılacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben polis olmak istiyorum ve 2013 başvurularını kaçırmak ta istemiyorum. Bana bilgi verebilirmisiniz 2013 pmyo sınavları ne zaman ? Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 2013 yılında yapılacak olan PMYO sınavının tarihleri belli oldu. 30 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan PMYO sınavı için müracaatlar polis akademilerine yapılacak.

PYMO Sınav Tarihi: 30 Haziran 2013

Başvuru yerleri: Polis Akademileri

pmyo 2013 sınavı ne zaman yapılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 pmyo sınavı ne zaman

2012 pmyo sınavı ne zaman

pmyo SINAKızlar Polislik Akademisi Polis Meslek yüksekokulları öğrenci adaylığı ne zaman tarihi, 2012 PMYO sınavının tarihini soruyorum teşekkür ediyorum
  2. görevde yükselme sınavı ne zaman yapılacak

görevde yükselme sınavı ne zaman yapılacak

Bakanlığın görevde yükselme sınavının tarihihini bilen varmı arkadaşlarım. Bu sınav hangi tarihlerde yapılacak ?
  3. 2013 ALES Sınavı Ne Zaman Yapılacak ?

2013 ALES Sınavı Ne Zaman Yapılacak ?

Bu konu; ales sınavı 2013 ne zaman hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu sayfamızda sizlere 2013 ales sınavı hakkında açıklanan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz... Ales için 2013 sınav tarihleri henüz açıklanmamıştır. Sınav başvuru tarihler aşağıdaki gibidir. Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi İlkbahar Dönemi Giriş Sınavı Başvuru Tarihi :...
  4. ALS 2013 sınavı ne zaman yapılacak?

ALS 2013 sınavı ne zaman yapılacak?

Merhaba, bu yıl düzenlenecek olan ALS 2013 sınavının tarihini öğrenebilirmiyim? Belli mi?
  5. 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

Merhabalar, 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavlarının ne zaman yapılacağıyla ilgili bilgi almak istiyorum.Forumunuzda bu konuda bilgi varmı acaba?

Sayfayı Paylaş