gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Poker Müfredata Girsin Önerisi

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Üniversite hukuk profesöründen ilginç öneri: Poker stratejik düşünmeyi öğretiyor, müfredata girsin.
    ABD'nin Harvard Üniversitesi profesörü internette "yasak kapsamında" olan pokeri okul müfredatına sokacak. Hukuk fakültesi öğretim üyesi Prof. Charles Nesson, pokerde iyi olanın yaşamda da başarılı olacağını savunarak pokerin sınıflarda ders olarak öğretilmesi için bir proje hazırladı. Kongre üyeleri tarafından tartışılan projenin ilk olarak Harvard, Yale ve New York gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinde başlaması ve yaygınlaştırılması öngörülüyor.

'BLÖF SANATINI ÖĞRETİR'

"Poker stratejik düşünmeyi ve şansını iyi kullanmayı öğretiyor. Oto-kontrolü geliştiriyor" diyen Prof. Charles Nesson'a göre, hukuk fakültesinde pokerden "deliller hukuku"nu anlamada, uluslararası ilişkilerde ise "blöf sanatını" uygulamada faydalanılabilir.

Milliyet

Poker Müfredata Girsin Önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Poker

Poker

Paranızı çok hesapsız harcamanızın sonucunda sıkıntıya düşeceksiniz demektir. Paranızı çok hesapsız harcamanızın sonucunda sıkıntıya düşeceksiniz demektir. Rüyada poker oynamak büyük bir kayba işarettir.
  2. Güzellik önerisi !!!!

Güzellik önerisi !!!!

-Sürdüğünüz ojenin daha çabuk kuruması için tırnaklarınızı çok soğuk suya tutun.. -Rimeliniz kuruduysa bir bardak kaynar sıcak suyun içinde bekletin,en azından o anlık işinizi görecektir.. -Rujunuzun tüpteki renginin aynısını dudakta da görmek istiyorsanız sürmeden önce dudağınıza fondöten sürün.. -Kurumuş dudaklar için bir çay kaşığı bal ile bir çay kaşığı şekeri karıştırıp dudaklarınızı...
  3. telefon önerisi

telefon önerisi

telefonum artık daynamıyor bana bozuldu zaten eskimişti de yeni bir telefon almak istiyorum arkadaşalr dokunmatiği olan facebook ve twittera girebilne internet çekim gücü yüksek olan bu tarz telefon kullanıpta önerisi olan arkadaşalr varsa ayrdımcı olurlarsa sevinirim..
  4. film önerisi..

film önerisi..

romantik-dram alanında beni ağlatabilecek enfes duygusal bri film izlemek istyorum konusu olarak platonik aşklar olursa daha iyi olur benim için ama yine de onun harinizde izleyipte çok duygulandığınız bir film varsa önerilerinizi bekliyorum kızlar :)

Sayfayı Paylaş