gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Polat Bilgin

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

polat bilgin facebook polat bilgin evlimi haberleri melek modacı
    [​IMG]Polat Bilgin, (1976-Samsun) Memur bir ailenin çocuğu olarak Samsun'da doğdu, turizm okudu, bir süre barmenlik ve garsonluk yaptı. Amatör olarak başlayan tiyatro merakı onu konservatuar sınavlarına taşıdı.Devlet tiyatrolarında öğretmenlik de yapan Yol Arkadaşım'ın başrol oyuncusu Polat Bilgin Affedilmeyen adlı televizyon dizisi ile ilk defa ekranlara geldi.

Polat Bilgin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polat alemdarın msnı

polat alemdarın msnı

polat alemdarın mekanı nerede polat alemdarın mekanı nerde polatın nerede Flash flash polat alemdarın msnı ele geçirilmiştir...buyurun sizlerde görün...:D
  2. Polat Bilgin kimdir

Polat Bilgin kimdir

polat bilgin polat bilgin kimdir, kısaca hayatı, hayatı, hakkında bilgiler, haberler, dizileri "Yol Arkadaşım" adlı dizide benim beğenimi kazana isimlerden biridir Polat Bilgin. Yine bence karizmatik ve oldukça başarılı biridir :) Şimdi Polat Bilgin hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyoruz Melek'ler. Polat Bilgin 28 Haziran1976’da Samsun’da dünyaya geldi. İlkokuldan...
  3. Ebru Polat - Dinle (2011)

Ebru Polat - Dinle (2011)

Ebru Polat - Dinle, albümü 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Ebru Polat'ın albümü sizlerle melekler. Keyifli dinlemeler. Sanatçi: Ebru Polat Albüm Adi: Dinle Türü: Pop Yayin Tarihi: 10/01/2011 Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 52.35 MB Albümdeki Eserler 1. Haydi Git 2. Ben Keyfim Ve Kahyası 3. Belamısın 4. Sen Sağ Ben...

Sayfayı Paylaş