gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Polat Şekerinin Faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

polat şekeri öksürüğü kesen bitkiler polat şekeri nedir faydaları hakkında tüm bilgiler burda melekler. Sevgili melekler malum kış ayındayız ve hastalıkalr kol geziyor bizde ailecek hasta olduk öksürüyoruzz öksürüğe iyi gelen bitkiler var çaylar var ama ben şimdi sizlere daha farklı bişey diyicem polat şekeri

belki bi çoğunuz adını bile bilmiyorsunuzdur genelde urfa antep bölgesidne bilinir ve kullanılır

faydası öksürüğe çok iyi gelir eskiden çocukların tatlı niyetine yediği bu şeker şimdilerde sadece öksürük için kullanılmaktadır.dışarda pek bilinmeyen bu şeker eskiden yörükler tarafından göz ağrısı içinde kullanılırmış.

bella24 bunu beğendi.
  2. bella24

bella24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Weeeeee karşınızda meşur polat şekeri sağol canım bilgilendirdin bizi

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kristalize bir yapıda bu ben opak sanmıştım, çok ilginç ya, bu pahalı birşey mi cemoş ?

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yok çok pahalı bişe değill sanırım kilosu 8 tl mi ne tam bilgimde yok eşime sordum oda bilmiyo yav hahaha

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    öksürük için cidden iyi yedik bi kaç gün kesti çaya kattık içtik iyi geldi bulabilene tavsiye ederim polat şekerini

6. Evet ben gazianteptenim şuan ben ve cocuklar yiyo oksuruyolardi eşimde tabi ama bir saat kafar önce yedi suan kesildi ve oksuruyun tekrari artik baya kac yil olmazda ben cocukkende yerdim cunku kilosunuda 12 tl ye aldim

Polat Şekerinin Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeker

Şeker

İlme, Kurdan okumaya, güzel sanatlara ve geçerli mesleklere, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlık ve sevince ve mala, tatlı söze, Nöbet şekeri ferahlığa, yağmur yağmasına, söz ve davranışta samimiyete ve ıhlasa, Şeker satmak üzüntü ve kedere, almakssa sevince ve hayırlı işlere, Şeker bazen zorluk ve sıkıntı ile elde edilen mala delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şekerci, Tatlılar.)Rüyada...
  2. Polat Bilgin

Polat Bilgin

polat bilgin facebook polat bilgin evlimi haberleri melek modacı Polat Bilgin, (1976-Samsun) Memur bir ailenin çocuğu olarak Samsun'da doğdu, turizm okudu, bir süre barmenlik ve garsonluk yaptı. Amatör olarak başlayan tiyatro merakı onu konservatuar sınavlarına taşıdı.Devlet tiyatrolarında öğretmenlik de yapan Yol Arkadaşım'ın başrol oyuncusu Polat Bilgin Affedilmeyen adlı televizyon dizisi...
  3. Nöbet şekeri nedir? Faydaları nelerdir?

Nöbet şekeri nedir? Faydaları nelerdir?

Bu konu; nöbet şekeri hakkında bilgi vermektedir Çocukluğumu hatırlatan nöbet şekeri aslında vücudumuza en faydalı olan şeker türü meleklerim. Daha az işlem görerek doğallığını çoğunlukla koruyan nöbet şekeri bu yüzden birçok konuda bizim yardımcımız oluyor. Nönet şekeri yemeği seven meleklerim buyurun şimdide faydalarını öğrenelim :tik: Şifalı bitkilerde tatlandırıcı olarak kullanılır....

Sayfayı Paylaş